Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polka nie myła zębów przez 2 lata. Jej historią żyje teraz cały świat
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 03.01.2019 18:14

Polka nie myła zębów przez 2 lata. Jej historią żyje teraz cały świat

polka nie myła zębów
instagram.com @fit_shortie_eats

Polka nie myła zębów przez dwa lata! Mycie zębów to jedna z podstawowych czynności, dzięki którym dbamy o higienę jamy ustnej. Już od dzieciństwa wpajano nam, jak ważne jest poranne i wieczorne mycie zębów. Jedna z naszych rodaczek postanowiła zrezygnować z tej czynności.

Polka nie myła zębów przez ponad dwa lata! Dlaczego? Jeśli chcecie poznać szczegóły tej kontrowersyjnej historii, powinniście przeczytać ten artykuł. Sprawdźcie razem z nami!

Polka nie myła zębów przez dwa lata

Pewna Polka zyskała sławę, chociaż nie pojawiała się na ściankach i próżno jej szukać na okładkach kolorowych magazynów.

O Tinie Stokłosie rozpisywały się nie tylko polskie, lecz także zagraniczne media. Czym zaskarbiła sobie uwagę? Kobieta prowadzi bardzo nietypowy styl życia. Ponad dwa lata temu zrezygnowała z mycia zębów i ku zaskoczeniu wszystkich — nie wpłynęło to negatywnie na jej zdrowie — wręcz przeciwnie! Polka sama przyznaje, że nigdy wcześniej nie czuła się tak dobrze, a wszystko za sprawą nietypowej diety.

Kim jest Tina Stokłosa?

Polka nie myła zębów przez dwa lata. Tina Stokłosa z wykształcenia jest architektką wnętrz. Opuściła kraj i zamieszkała na Bali, gdzie poznała obecnego partnera, Simona Beuna. Para prowadzi nietypowy styl życia, który jednych fascynuje, a innych odpycha. Przestrzegają jednej z najbardziej restrykcyjnych diet na świecie — są frutarianami.

Czym jest frutarianizm? Frutarianizm to styl życia, który polega na spożywaniu wyłącznie owoców i warzyw, których zerwanie nie powoduje zniszczenia rośliny. Innymi słowy, frutarianie jedzą tylko te owoce, które rosną na drzewach i krzewach, bo one nie uśmiercają roślin. Zwolennicy tej diety wykluczają mięso, a także nabiał. Polka twierdzi, że nie musi być zębów, ponieważ dzięki diecie oczyszcza je błonnik.

Ulubiona para internetu

Oboje prowadzą swój profil na Instagramie, który cieszy się coraz większą popularnością. Para wrzuca zdjęcia z życia codziennego, a także pokazują, że można jeść wyłącznie owoce i czuć się wspaniale! Oboje są bardzo szczęśliwi, niedawno się zaręczyli, a teraz spodziewają się dziecka. Myślicie, że ich potomek również nie będzie mył zębów? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Polka nie myła zębów

Tina i Simon niedawno się zaręczyli.

Polka nie myła zębów

Kobieta z dumą prezentuje ciążowy brzuszek. Widoki z tej magicznej wyspy zapierają dech w piersiach!

Polka nie myła zębów

Tina ograniczyła swoją dietę wyłącznie do owoców.

Polka nie myła zębów

Jeśli jesteście ciekawi, jak żyje się naszej rodaczce, koniecznie odwiedźcie jej Instagram!

Polka nie myła zębów

Kobieta jest na nietypowej diecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Omenaa Mensah? To jakie ma biznesy, może was bardzo zaskoczyć
  2. Blogerka modowa po 50-tce! Wygląda świetnie, a młodsze koleżanki mogą pozazdrościć jej figury
  3. Znaki zodiaku dopasowania. Z kim stworzysz związek idealny?

źródło: myfitness.gazeta.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania