Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polacy skomentowali prezencję Oli Kwaśniewskiej. Komentarz o nosie brzmi bardzo uroczo
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 09.07.2022 16:51

Polacy skomentowali prezencję Oli Kwaśniewskiej. Komentarz o nosie brzmi bardzo uroczo

Ola Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Ola Kwaśniewska udostępniła na Instagramie zdjęcia ze sporym zbliżeniem na swoją twarz. Pozornie zwykłe fotografie natychmiast zachęciły obserwatorów do komentowania. Gwiazda musiała być zadowolona. Zewsząd posypały się komplementy.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego jest niezwykle aktywna w sieci i chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Tym razem postanowiła poruszyć temat pielęgnacji. Skłoniło to jej fanów do komentowania.

Ola Kwaśniewska zachwyciła urodą

Jeszcze niedawno Ola Kwaśniewska bawiła się w Andaluzji na weselu swoich bliskich przyjaciół. Na jej profilu można było zobaczyć relację z tego wydarzenia, a także fotografie wykonane na słonecznej plaży. Zabawa niewątpliwie była przednia, a wspomnienia z wyjazdu pozostaną z Kwaśniewską na długo. W końcu jednak wróciła do Polski i zwykłej codzienności.

Teraz prowadząca „Miasto Kobiet” postanowiła poruszyć temat pielęgnacji cery na swoim profilu. Aby odbiorcy łatwiej zrozumieli jej przekaz, dodała fotografie ze zbliżeniem swojej twarzy. Odzew był natychmiastowy.

Fani zasypali Kwaśniewską komentarzami

Pod postem Oli Kwaśniewskiej posypały się komentarze pełne zachwytu. Fani zastanawiali się, co gwiazda jeszcze chce poprawiać w wyglądzie, gdy ma tak idealną cerę. Jedna osoba nawet porównała ją do Kleopatry.

– Jakie ty możesz mieć problemy pod oczami Dziewczyno!? Skóra promienna jak u bogini kości policzkowe jak lalki i nosek Kleopatry. No bez jaj.

– Śliczna jesteś Olu.. taka prawdziwa.

– Widziałem Cię ostatnio na lotnichu, na żywo jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach

– Się pytam co tu korygować — czytamy.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem”