Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polacy będą zdumieni. Robert Lewandowski powiedział kibicowi, co zrobi, jeśli Polska wygra dwa mecze
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.11.2022 19:14

Polacy będą zdumieni. Robert Lewandowski powiedział kibicowi, co zrobi, jeśli Polska wygra dwa mecze

Robert Lewandowski
fot. Robert Lewandowski na „event Huawei”, 2017/10/06, KAPiF/facebook.com/LaczyNasPilka/

Robert Lewandowski po zwycięskim spotkaniu z Arabią Saudyjską zdradził fanowi plany dotyczące przyszłych meczów. Kolejne sukcesy mogą wiele zmienić w życiu piłkarza.

Do tej pory chyba wszyscy widzieli słynne nagranie z sobotniego meczu, podczas którego jeden z kibiców w środku rozgrywki zmienił koszulkę, by cieszyć się sukcesem „biało-czerwonych”. Ten sam mężczyzna spotkał Roberta Lewandowskiego. Podczas krótkiej rozmowy gwiazdor murawy zdradził mu przyszłe plany.

Robert Lewandowski ulegnie propozycji fana?

Spotkanie zakończyło się tradycyjnym zdjęciem pamiątkowym i krótką wymianą zdań. Podczas niej sympatyk piłki nożnej zapytał idola o powrót do blond czupryny. Przypomnijmy, że ostatni raz tak diametralna zmiana w wizerunku Roberta Lewandowskiego zaszła w 2017 roku.

Tym razem piłkarz nie wykluczył ponownego przefarbowania włosów. By tak się jednak stało, muszą zostać spełnione pewne warunki. W rozmowie z fanem zdradził, że podejmie się wyzwania po dwóch kolejnych sukcesach na murawie.

To były dla mnie trudne czasy, ale może jak wygramy następne dwa mecze, to zmienię kolor — zapowiedział Robert Lewandowski.

Kapitan wierzy w swój zespół

Za nami już dwa mundialowe spotkania reprezentacji Polski. Pierwsze z Meksykiem zakończyło się remisem (0:0), a drugie z Arabią Saudyjską należało do nas (2:0). Wśród fanów piłki nożnej narodziła się nowa nadzieja, która już w środę zostanie wystawiona na próbę.

Mecz z Argentyną okaże się kluczowy dla naszych reprezentantów, bo to on w dużej mierze zadecyduje, czy wyjdziemy z grupy.

Robert Lewandowski zdecydowanie wierzy w umiejętności swoich kolegów. Podczas rozmowy z fanem już zakładał, że Polska powalczy w kolejnych spotkaniach.

Kolejna dawka mundialowych emocji z udziałem Polski rozpocznie się w środowy wieczór o godzinie 20:00. To właśnie wtedy dowiemy się, które dwie drużyny przejdą dalej z grupy C. Spotkanie będzie również kluczowe względem przyszłego wizerunku naszego kapitana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”