Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pokazali, co działo się w nocy pod grobem Krawczyka. Ciężko powstrzymać łzy
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.11.2021 12:00

Pokazali, co działo się w nocy pod grobem Krawczyka. Ciężko powstrzymać łzy

Krzysztof Krawczyk
fot. January Bratek, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77686398 / Wikimedia Commons

Wczoraj, tj. 1 listopada, w całej Polsce ludzie tłumnie ruszyli na cmentarze. Okazuje się, że wiele osób udało się nie tylko na groby bliskich, ale również swoich idoli. Grób Krzysztofa Krawczyka był jednym z najbardziej obleganych, do sieci trafiło wzruszające zdjęcie ukazujące, co działo się na nagrobku muzyka nocą.

Krzysztof Krawczyk odszedł niespełna kilka miesięcy temu. Jego śmierć odbiła się szerokim echem w mediach, fani przez długi czas nie mogli pogodzić się ze śmiercią swojego ukochanego artysty. 1 listopada wielu z nich oddało mu hołd.

Grób Krzysztofa Krawczyka

1 listopada grób Krzysztofa Krawczyka był jednym z najczęściej odwiedzanych na cmentarzu w Grotnikach. Bliscy muzyka i fani nie zapomnieli o uwielbianym artyście w tym szczególnym dniu.

W sieci pojawiła się fotografia, ukazująca widok nagrobka po zmroku. Dookoła było pełno zapalonych zniczy, kwiatów, na zdjęciu dostrzec można było również pluszowego misia.

Pomnik artysty pojawił się na początku października i miał być nawiązaniem do kariery i życia Krawczyka. Piękna płyta otoczona tak licznymi zniczami stworzyły niezwykle wzruszający obraz.

Krzysztof Krawczyk zmarł o dokładnie o godzinie 15:05, 5 kwietnia. Muzyk wcześniej został zarażony koronawirusem, jednak udało mu się pokonać chorobę. Kiedy wszyscy mieli nadzieję, że najgorsze minęło, artysta nagle odszedł. Już w południe zasłabł, jednak mimo szybkiej interwencji lekarzy zmarł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. U Jana Englerta wykryto tętniaka
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Wojciech Andrusiewicz przekazał komunikat o wzroście zakażeń w Polsce

Źródło: wikipedia.org