Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Płakała z bólu, miała poranione nóżki. Przedszkolanki przykleiły do stóp 17-miesięcznej dziewczynki buciki
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.01.2023 13:14

Płakała z bólu, miała poranione nóżki. Przedszkolanki przykleiły do stóp 17-miesięcznej dziewczynki buciki

przedszkolanki
fot. Ksenia Chernaya z Pexels/canva.com, Jessica Hayes/facebook.com, ilustracja

Odbierając 17-miesięczną córkę z przedszkola, matka dokonała oburzającego odkrycia. Dziewczynka miała buciki mocno przyklejone do stóp. Taśma klejąca wrzynała jej się w skórę, zostawiła głębokie otarcia, dziecko płakało z bólu. Zrobiły to przedszkolanki.

Odbierająca córeczkę Jessica Hayes z Karoliny Północnej od razu wiedziała, że coś jest nie tak. Niespełna półtoraroczna dziewczynka wyraźnie odczuwała ból. Kiedy mama obejrzała jej kostki, pobladła.

Przedszkolanki przykleiły dziecku buciki do stóp. Matka odkryła głębokie bruzdy na nóżkach i opuchliznę

W 2018 roku na profilu społecznościowym Jessici pojawiły się makabryczne zdjęcia, pokazujące dziecięcą nogę — poranioną, niemożliwie opuchniętą, z pociągłymi, czarnymi sińcami. Skóra wokół kostki była blada, miejscami wystąpiły zielone plamki.

Oburzającego odkrycia dokonała, gdy odbierała 17-miesięczną córeczkę z lokalnego przedszkola Pleasant Hill. Okazało się, że przedszkolanki chciały zaoszczędzić sobie „biegania” za małą i po prostu przylepiły jej sandałki do stóp taśmą klejącą.

Matka spekulowała, że pracownice miały dość ciągłego zakładania podopiecznej butów, które po chwili i tak były przez nią ściągane do zabawy. „Rozwiązanie” miało pomóc im w pracy. Niespełna półtoraroczne dziecko nie mogło się poskarżyć — a one najwyraźniej nie żałowały siły, mocując lepiącą stronę bezpośrednio do skóry.

Nad kostką zwoje poskręcały się i zmieniły w prawdziwe narzędzie tortur. Gdy Jessica próbowała delikatnie odrywać kawałki taśmy, córka aż krzyczała z bólu. Widok po ściągnięciu „mocowania” był jeszcze bardziej przykry.

Matka wpadła w furię. „Pracuję w opiece nad dziećmi i to nie jest w porządku! Zgłoś to i nie odpuszczaj! Obrzydliwe!”, „Nie ma mowy, aby coś takiego uszło im na sucho” — komentowali jej wpis równie wzburzeni rodzice. I rzeczywiście, sprawa natychmiast trafiła do dyrektora, który, jak się okazało, nie miał pojęcia o praktykach w jego placówce. „Pomysłowe” przedszkolanki zostały zwolnione w trybie natychmiastowym.

Jessica postanowiła jednak oszczędzić córce stresu związanego z przenosinami do innego przedszkola. Postanowiła dać personelowi drugą szansę. Pozostaje mieć nadzieję, że wyciągnięto z tej sytuacji poważną lekcję.

przedszkolanki
przedszkolanki
przedszkolanki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Źródło: Popularne, Dailymail