Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Plácido Domingo oskarżony o molestowanie. Porażające szczegóły obiegły media
Weronika Dadok
Weronika Dadok 16.01.2023 18:49

Plácido Domingo oskarżony o molestowanie. Porażające szczegóły obiegły media

dziecko
@MattGush, canva.com

Jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych Plácido Domingo został po raz kolejny oskarżony o molestowanie. Już trzy lata temu pojawiły się podobne zarzuty, które omal nie doprowadziły do zniszczenia jego kariery. Przeprosił wtedy poszkodowane kobiety i do wszystkiego się przyznał. 

Najnowsze oskarżenia ujawniono w telewizji La Sexta, kobieta, która pozostaje anonimowa, wyznała, że została skrzywdzona przez muzyka. Wszystko miało mieć miejsce w teatrze w Hiszpanii.

Plácido Domingo oskarżony o molestowanie

Kobieta z bólem wspomniała, że Domingo chciał ją pocałować i próbował nakłonić, aby go dotykała. Wcześniej usłyszała od innych ostrzeżenia, które miały dotyczyć niepokojących zachowań artysty.

Jedną z pierwszych rzeczy, które ci mówią, jest to, żebyś nie jechała windą sam na sam z Placido Domingo. Pierwszy raz poczułam niepokój podczas próby. On [Domingo] powiedział mi przy wszystkich: „Słuchaj, czy mogę włożyć rękę do jednej z tych twoich uroczych kieszeni?” – wyznała piosenkarka.

W związku ze strachem, który towarzyszył piosenkarce od początku nieprzyjemności, których doświadczyła, zdecydowała się nie raportować o niej władzom teatru ani szefom.

To jest Domingo. Jest nietykalny – powiedziała.

Niestety nie jest to pierwszą taką sytuacją, kiedy Plácido Domingo zachowywał się niewłaściwie wobec innych osób. Ponad 30 śpiewaków, tancerzy, muzyków, nauczycieli śpiewu i personelu teatralnego wyznało, że byli świadkami niestosownych ruchów ze strony muzyka, a także doświadczyło nieprzyjemności.

Na początku wszystkiego się wyparł, jednak później wyznał, że szanuje decyzje kobiet, które podjęły odpowiednie kroki i jest mu przykro z powodu krzywd, które wyrządził. 

Źródło: o2

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: