Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła przyłapany. Skoczek romansuje z młodziutką gwiazdą TVN, ”spotykają się od dawna”
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 31.07.2020 20:07

Piotr Żyła przyłapany. Skoczek romansuje z młodziutką gwiazdą TVN, ”spotykają się od dawna”

Justyna Żyła
instagram.com pixabay.com

Piotr Żyła ma za sobą poważny związek. Choć od rozwodu minęło sporo czasu, byli małżonkowie do tej pory publicznie piorą brudy na oczach wszystkich internautów. Swój nowy związek sportowiec ukrywał w tajemnicy z obawy przed byłą żoną?

Piotr Żyła romansuje z gwiazdą TVN. Skoczek niedawno został przyłapany. Jak się okazuje, – spotykają się od dawna — przekazała osoba z ich bliskiego otoczenia w rozmowie z pudelek.pl. My jednak zauważyliśmy coś jeszcze. Zdradził ich pewien szczegół.

Piotr Żyła w nowym związku? Wiemy, kim jest jego wybranka

Choć Piotr Żyła nie dzieli się swoi prywatnym życiem tak chętnie jak jego była żona, to można zauważyć, że u jego boku ktoś się pojawił. Pierwszy sygnał dała sama Justyna Żyła, która w długim oświadczeniu okrążającym męża napisała, że nie chce, by ich dzieci spędzały czas z nową wybranką ojca.

Kolejnym sygnałem, było doniesienie z portalu pudelek.pl, w którym znajomy pary zdradził, że nową wybranką skoczka jest 22-letnia gwiazda produkcji TVN takich jak Szkoła i 19+.

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
  2. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się
  3. Bezczelnie okradziono grób 8-miesięcznej dziewczynki. Jak można zachować się w ten sposób?

Nowa wybranka Piotra Żyły

Okazuje się, że nową partnerką Piotra Żyły ma być Marcelina Ziętek. Oprócz spekulacji w mediach jest jeden szczegół, który może o tym świadczyć. Skoczek na Instagramie opublikował zdjęcia z wyjazdu na narty wodne.

W tym samym czasie z niemal identycznie wyglądającego miejsca publikowała zdjęcia Marcelina Ziętek. W opisach dodawała serduszka i sugerowała, że jest tam ze swoim ukochanym. Myślicie, że to początek czegoś pięknego? Czekamy na wasze opinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)