Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiło zdjęcie Piotra Żyły z prywatnej galerii. Fani zdębieli na widok klęczącego chłopaka, co on wyprawia?
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 25.12.2020 19:22

Do sieci trafiło zdjęcie Piotra Żyły z prywatnej galerii. Fani zdębieli na widok klęczącego chłopaka, co on wyprawia?

Justyna Żyła
instagram.com

Piotr Żyła dał się poznać Polkom i Polakom nie tylko jako świetny skoczek narciarski, lecz także osoba, która ma dużo dystansu do siebie i uwielbia żartować. Jakiś czas temu sportowiec dodał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że to, co na nim robi, jest dosyć nietypowe.

Od lat Piotr Żyła jest w czołówce polskich skoczków narciarskich. W ostatnich miesiącach było o nim głośno nie tylko ze względu na sukcesy zawodowe, lecz także rozwód, a później publiczne pranie brudów z byłą żoną Justyną. Kolorowe czasopisma nie nadążały rozpisywać się o ich kolejnej kłótni w Internecie.

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Wielu fanów uwielbia poczucie humoru polskiego skoczka. Już nie raz mogliśmy się poznać na jego żartach oraz dowcipach, których nie szczędzi podczas wywiadów. Zawsze celnie potrafi odnieść się do obecnej sytuacji, nie szczędząc sobie przy tym krytyki.

Nadal mało wiadomo o dzieciństwie czy życiu prywatnym Piotra Żyły. Niedawno wziął rozwód z Justyną, a pod koniec listopada tabloidy rozpisywały się o jego nowej partnerce Marcelinie Ziętek. Plotki mówią również, że nie jest katolikiem.

Piotr Żyła najwidoczniej sam postanowił pokazać nieco wspomnień ze swojego dzieciństwa. Już jakiś czas temu na jego oficjalnym profilu na Facebooku pojawiła się fotografia młodego skoczka. Wynika z niej, że był z niego mały żartowniś oraz rozrabiaka!

Piotr Żyła na fotografii z dziecięcych lat

Fani z pewnością docenili zdjęcie z dzieciństwa Piotra Żyły. Na pierwszym planie widać łaciatą krowę oraz czworo dzieci. Jedno z nich klęka w taki sposób, jakby chciało napić się mleka prosto z wymiona zwierzęcia. Skoczek skomentował to w krótkich zdaniach:

Nie ma to jak wspomnienia. Nie zgadniecie, kto jest pod krową — napisał w opisie.

Fotografia z pewnością rozbawiła wielu internautów. W końcu nie na co dzień można podziwiać podobne zdjęcia, tym bardziej jeśli należą do sławnych osób. Tą publikacją Piotr Żyła doskonale udowodnił, że ma duży dystans do samego siebie. Mało który celebryta zdecydowałby się na coś podobnego.

Trzeba przyznać, że fani skoczka bardzo go lubią nie tylko jako zawodowego sportowca, lecz także prywatną osobę. Nie odwrócili się od niego nawet wtedy, gdy w sieci pojawiały się kolejne oskarżenia oraz nieprzychylne wystąpienia ze strony byłej żony Justyny.

W komentarzach mogliśmy zobaczyć wtedy wiele słów wsparcia dla niego. Teraz Piotr Żyła stara się w ogóle nie nawiązywać do tej sytuacji i pokazuje inne, z pewnością dużo przyjemniejsze niż kłótnie z eksmałżonką, wydarzenia z życia.

Szczególnie teraz, kiedy sezon na skoki narciarskie trwa w najlepsze! Czy po zobaczeniu poniższego zdjęcia, będziecie jeszcze mogły spojrzeć na Żyłę tak samo?

Zobacz zdjęcia:

Piotr Żyła

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z dzieciństwa.

Piotr Żyła

Trzeba przyznać, że skoczek ma duże poczucie humoru oraz dystans do samego siebie.

piotr żyła

Fani uwielbiają jego podejście do życia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook