Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rubik z żoną w DDTVN przeszli samych siebie. Korwin-Piotrowska nie wytrzymała: „Pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów”
Karol Osiński
Karol Osiński 13.12.2020 21:09

Rubik z żoną w DDTVN przeszli samych siebie. Korwin-Piotrowska nie wytrzymała: „Pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów”

Piotr Rubik
fot. TRICOLORS/East News; kadr z programu Dzień Dobry TVN

Piotr Rubik wraz z rodziną byli gośćmi w programie Dzień Dobry TVN. Dyrygent najpierw zaskoczył wszystkich, prezentując żonie piosenkę z okazji urodzin, a następnie opowiedział o sposobie spędzania przez jego rodzinę świąt. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Karolina Korwin-Piotrowska nie ukrywała swojego zażenowania – Pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów – napisała.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla rodziny Rubików wyjątkowe. W ich zwyczaju leżało, że spędzają je za granicą, jednak pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku będą musieli zrobić wyjątek. Piotr Rubik wypowiedział się szerzej na ten temat w programie Dzień Dobry TVN.

Piotr Rubik wypowiedział się na temat Świąt Bożego Narodzenia

Dyrygent wraz z żoną i córkami pojawili się w programie Dzień Dobry TVN, w którym porozmawiali z prowadzącą na temat swoich planów i dotychczasowego spędzania przez nich tego wyjątkowego czasu. Ostatnie trzy lata z rzędu święta spędzali u swoich przyjaciół w Sydney, jednak z powodu pandemii koronawirusa tym razem będą musieli zrezygnować ze swoich planów.

Dyrygent nie ukrywał, że był to dla nich spory szok, jednak nie odbierają tego negatywnie, ponieważ najważniejsze jest dla nich to, z kim spędza się święta, a nie gdzie. Jednak warto zauważyć, że w momencie, w którym ludzie tracą pracę, a wskaźnik umieralności na COVID-19 znacznie nie spada, nie jest to duży powód do zmartwień. Wiele osób słowa Piotra Rubika na temat świątecznych problemów mogło źle odebrać.

Nie ważne gdzie, ważne z kim. To, że nie jedziemy do Australii, są rzeczy ważniejsze po prostu. No fajnie jest być w ciepłych krajach, bo lubimy podróżować, ale to nie znaczy, że te święta jakieś będą gorsze. Tak naprawdę ważne jest, żeby być z bliskimi i żeby być z rodziną. […] Miejsce to jest detal – mówił Piotr Rubik w programie Dzień Dobry TVN.

Co ciekawe, w trakcie programu okazało się, że jego 20 lat młodsza małżonka obchodzi urodziny (W ubiegłym roku para obchodziła pierwszą rocznicę ślubu). Dyrygent postanowił wykonać dla niej piosenkę, w której chwalił jej wdzięk i urodę. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała występ Piotra Rubika w DDTVN

Temat, który został poruszony w Dzień Dobry TVN, został uznany za nietaktowny, skomentowało go, kilka znanych osób w mediach społecznościowych. Jedną z komentujących była Karolina Korwin-Piotrowska, która nie ukrywała swojego zażenowania.

Widziałam to. Przypadkiem. Kara za skakanie po kanałach. I pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów na temat zawartości głów co poniektórych, ich wyczucia obciachu i żenady. Ale pomyślałam, że po prostu zamieszczę to – napisała na Instagramie Karolina Korwin-Piotrowska, odpowiadając na Tweeta jednego z użytkowników.

Dziennikarka już niejednokrotnie wypowiadała się krytycznie na różne tematy. Tak było choćby w sprawie jednej z okładek magazynu Pani, gdzie pojawiły się Martyna Wojciechowska, Katarzyna Janda i Katarzyna Nosowska.

Ludzie mają różne pomysły na spędzanie świąt, jednak trzeba przyznać, że Rubikowie są w tej kwestii naprawdę wyjątkowi. Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcia:

Piotr Rubik

Piotr Rubik był gościem w programie Dzień Dobry TVN.

Piotr Rubik

W trakcie programu przyznał, że pandemia koronawirusa sprawiła, iż wraz z rodziną wyjątkowo muszą spędzić Święta w Polsce.

Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Karolina Korwin-Piotrowska nie ukrywała swojego zażenowania.

Zobacz także w naszych serwisach: