Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Jabłoński nie żyje
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 17.12.2021 14:57

Piotr Jabłoński nie żyje

Stephen "tWitch" Boss
fot. Brett Sayles / Pexels

Piotr Jabłoński nie żyje. Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim, funkcjonariusz od dłuższego czasu miał problemy zdrowotne. Zmarł w wieku 37 lat.

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 15 grudnia 2021 roku, po długiej chorobie, do końca pełniąc służbę, zmarł nasz Kolega aspirant Piotr Jabłoński. Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim insp. Krzysztof Dąbrowski wraz z zastępcami, policjantami i pracownikami piotrkowskiej komendy składają wyrazy głębokiego współczucia Jego rodzinie i przyjaciołom – czytamy w komunikacie łódzkiej policji.

Piotr Jabłoński nie żyje

Od 2020 roku do chwili obecnej Piotr był funkcjonariuszem Posterunku Policji w Rozprzy. Wcześniej – w styczniu 2013 roku zasilił szeregi Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Gorzkowicach, gdzie od października 2014 roku pełnił służbę jako dzielnicowy.

Jabłoński rozpoczął służbę w policji jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowego Wydziału Prewencji I, II, a następnie III Komisariatu Policji w Łodzi.

Śmierć Piotra, który przegrał walkę z chorobą, jest ciosem dla naszej policyjnej braci. Odszedłeś na wieczną służbę – na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci – napisali funkcjonariusze.

Zobacz zdjęcie:

Piotr

Źródło: Wiadomosci.wp.pl, Onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Pawłowicz właśnie przeszła metamorfozę życia. Na widok jej nowej fryzury można przeżyć wstrząs
Tagi: piotr
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego