Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.01.2022 13:09

Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Piotr Gąsowski
Instagram/piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski zasłynął prowadzeniem uwielbianego przez widzów show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych i poinformował o niespodziewanej sytuacji, jaka miała miejsce w jego motelu.

Piotr Gąsowski przekazał zaskakujące informacje na temat swojego poranka w USA. Polski aktor był świadkiem przeraźliwego zdarzenia. Gwiazdor o wszystkim informował za pomocą swojego Instagrama.

Piotr Gąsowski świadkiem dramatycznej sytuacji w USA

Piotr Gąsowski znany jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego i charyzmy, ale też niesamowitego poczucia humoru. Niestety, tym razem nikomu nie było do śmiechu. Prowadzący show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” był świadkiem dramatycznych wydarzeń. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych aktor znalazł się w centrum interwencji Straży Pożarnej.

Piotr Gąsowski przebywa obecnie za oceanem. Aktor zatrzymał się w jednym z moteli, w którym nad ranem doszło do poważnych wydarzeń. Jak poinformował sam prezenter na swoim profilu na Instagramie, w nocy jeden z jego sąsiadów najprawdopodobniej przedawkował. Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” był świadkiem przyjazdu amerykańskich służb, w tym między innym Straży Pożarnej.

-Facet chyba przedawkował, bo wczoraj tu była jakaś impreza. Przyjechała Straż Pożarna, która ma funkcję karetki i zaraz będą go pewnie ładować. Mam nadzieję, że żyje — powiedział na swoim InstaStory Piotr Gąsowski

Całe szczęście mężczyzna żyje, trafił pod opiekę odpowiednich służb, które w stanie przytomności zabrały go do specjalistycznych placówek.

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie