Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski prosi o wybaczenie. Wyszły na jaw kulisy jego odejścia z TTBZ
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 08.01.2023 20:25

Piotr Gąsowski prosi o wybaczenie. Wyszły na jaw kulisy jego odejścia z TTBZ

Piotr Gąsowski
Fot. KAPif

Piotr Gąsowski opublikował obszerny wpis skierowany głównie do Macieja Dowbora w związku ze swoim odejściem z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Były prowadzący poprosił o wybaczenie i zdradził, jak naprawdę wyglądały kulisy podjęcia tej trudnej decyzji. 

Od kilku dni w mediach głośno jest na temat roszad w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Najpierw do mediów trafiła informacja, że z produkcją Polsatu żegna się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Później decyzję o odejściu podjął Piotr Gąsowski, teraz wyjaśnia dlaczego.

Piotr Gąsowski odchodzi z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ostatnie dni upływają pod znakiem zmian w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po tym, jak Edward Miszczak przejął fotel dyrektora programowego stacji Polsat, nie trzeba było długo czekać na falę zmian.

Już informacja o odejściu Wiśniewskiego wywołała ogrom emocji, które mogłoby się wydawać, sięgnęły zenitu po tym, jak zwolniono również Katarzynę Skrzynecką. Odejście uwielbianej jurorki wywołało jednak lawinę kolejnych decyzji, które wstrząsnęły internetem i zasmuciły rzesze fanów.

Po tym, jak ogłoszono odejście Katarzyny Skrzyneckiej, decyzję o opuszczeniu TTBZ podjął Piotr Gąsowski, który prowadził ten program od wielu lat. Informacja ta spotkała się rozpaczą i gigantycznym rozczarowaniem, a wierni fani ogłosili, że „to już koniec”, nie widząc dalszego sensu oglądania muzycznego show Polsatu.

Równie zaskoczony był Maciej Dowbor, który w sieci zamieścił przepełniony goryczą komunikat. Stwierdził, że nie wyobraża sobie programu bez kolegi po fachu.

-Kocham ten program! Nie wiem, jak skomentować to, co się wydarzyło z @piotr.gasowski.official! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak TTBZ może istnieć bez niego – napisał na swoim profilu.

Wpis Dowbora postanowił skomentować sam zainteresowany.

Piotr Gąsowski zabrał głos po decyzji o odejściu z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Piotr Gąsowski wyraźnie poruszony postem Macieja Dowbora postanowił opublikować w sieci obszerny „list”, w którym wyjaśnił szczegóły swojej decyzji. Nie ukrywał, że targały nim wielkie emocje.

Kochany Maćku! Przyjacielu! Po pierwsze… przepraszam, że nie powiedziałem Ci o tym wcześniej, to był impuls! Lawina emocjonalna! Żal wielki! Po prostu skowyt za Kasią – wyjaśnił Gąsowski.

W dalszej części wpisu poprosił swojego przyjaciela, aby został w programie, podkreślając, że fani produkcji Polsatu go potrzebują.

Stałeś się w tym programie Mistrzem! Twoi i nasi fani i fani tego programu, który kochamy, też by tego chcieli! – głosił.

Maciej Dowbor nie odpowiedział jeszcze na jego prośbę.

Posłucha go?

Zobacz zdjęcie: 

Piotr Gąsowski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii