Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski miał wypadek na scenie. Na widowni siedział syn aktora, są wieści zza kulis
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.10.2022 18:11

Piotr Gąsowski miał wypadek na scenie. Na widowni siedział syn aktora, są wieści zza kulis

Piotr Gąsowski
fot. Instagram.com / piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski przekazał właśnie dramatyczną informację. Utalentowany aktor miał wypadek podczas swojego ostatniego spektaklu. W wyniku zdarzenia gwiazdor stracił jednego zęba. O wszystkim opowiedział w nagraniu, które pojawiło się na jego Instagramie.

Co więcej, akurat tego dnia na widowni siedział syn artysty Kuba, który wraz z kolegami przyszedł podziwiać zmagania swojego taty. Chłopak miał okazję oglądać na żywo dramatyczny wypadek rodzica.

Aktor nie tylko zdradził, jak obecnie się czuje, ale pokazał również reakcję swoich kolegów z planu, którzy byli świadkami niespodziewanego incydentu. Wiemy, jak całe zajście skomentowały takie gwiazdy, jak Hanna Śleszyńska, Mikołaj Roznerski czy Rafał Królikowski.

Piotr Gąsowski utracił zęba podczas wypadku na scenie

Aktor postanowił nagrać kilka filmików na swój profil na Instagramie, w których opowiedział fanom, co przytrafiło mu się podczas ostatniego występu na scenie. Okazało się, że spektakl zakończył się dla gwiazdora dramatycznie, a mianowicie – zszedł on ze sceny bez jednego zęba. 

Piotr Gąsowski zdradził, jak doszło do nieszczęśliwego incydentu i w jaki sposób stracił zęba. Wyznał również, w typowy dla siebie humorystyczny sposób, że nigdy nie spodziewał się, że przytrafi mu się tego typu sytuacja. Artysta nie potrafił pohamować śmiechu, gdy pokazywał fanom, jak aktualnie wygląda.

-Dzisiaj, nie uwierzycie, co mi się przydarzyło. To nie ma tak, że mi się takie rzeczy nie przydarzają, przydarzają się. Otóż wchodząc na scenę, walnąłem się w sztankiet. Rozner nie mógł grać. Straciłem ząb. Po prostu. I nie mogłem grać, bo mi się wydawało, że jestem nagi – opowiada ze śmiechem Piotr Gąsowski na swoim profilu na Instagramie.

Piotr Gąsowski pokazał, jak na wypadek na scenie zareagowali jego koledzy z planu

Co więcej, w kolejnych filmikach gwiazdor pokazał, jak na dramatyczny i jednocześnie zabawny incydent zareagowała reszta ekipy, która występowała z nim na scenie. Na nagraniach widzimy takie gwiazdy, jak Rafał Królikowski, Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska czy Hanna Śleszyńska, która miała okazję znaleźć nieszczęsnego zęba kolegi. Wszyscy nie potrafią pohamować łez rozbawienia i śmiechu na wspomnienie całej sytuacji.

-Aktorstwo to niebezpieczny zawód proszę Państwa – mówi na filmiku rozbawiony Rafał Królikowski.

Piotr Gąsowski pokazał również reakcję pracującej w garderobie pani Teresy, która podobnie, jak reszta aktorów popłakała się ze śmiechu na widok pozbawionego zęba aktora. Jak przyznał sam Piotr Gąsowski, dla niego jest to bardziej śmiech przez łzy.

Co więcej, akurat podczas nieszczęśliwego występu aktora na widowni siedział jego syn. Kuba udał się na spektakl razem z kolegami i miał okazję na żywo oglądać wypadek swojego taty. Chłopak wyznał jednak, że nikt z publiczności nie mógł domyślić się, co dokładnie wydarzyło się na scenie, a jedynie widzieli śmiejących się aktorów.

-Ale nie widzieliśmy w ogóle tego. Nie było widać. Widzieliśmy, że się śmiejecie na scenie, że coś się dzieje, ale to, że ząb, to w ogóle nie. Ukryłeś to świetnie – opowiada syn Piotra Gąsowskiego Kuba.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką