Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Cugowski zwrócił się do swoich fanów. „Ten filmik musiałem nagrać”. Niesamowite, co spotkało go w urodziny
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.10.2022 09:46

Piotr Cugowski zwrócił się do swoich fanów. „Ten filmik musiałem nagrać”. Niesamowite, co spotkało go w urodziny

Piotr Cugowski
fot. instagram.com/piotrcugowski_official

Piotr Cugowski w drodze na kolejny koncert zdążył nagrać dla fanów film, który następnie opublikował na Instagramie. Miał im coś bardzo ważnego do powiedzenia. Oprócz podziękowań znalazły się również życzenia.

Muzyk i współzałożyciel zespołu Bracia dokładnie 5 października świętował swoje 43. urodziny. Wierni fani nie zapomnieli o tak ważnej dacie i zasypali gwiazdora masą życzeń.

Piotr Cugowski zwrócił się do swoich fanów

Piotr działa na polskiej scenie muzycznej od lat. W ciągu swojej kariery wydał sześć albumów studyjnych, a ponadto na swoim koncie ma również solowe występy. Jest współzałożycielem zespołu Bracia, który od lat zapewnia rozrywkę Polakom.

Jak przekazał sam muzyk, jego działalność muzyczna nieprzerwanie się rozwija, a obecnie jest w trakcie grania kolejnej trasy koncertowej.

Dokładnie 5 października wokalista zespołu Bracia obchodził swoje 43. urodziny. Tego dnia otrzymał od swoich fanów ogromna ilość ciepłych słów i życzeń.

Jak zakomunikował sam Piotr, zdobył się na podziękowania dopiero dnia kolejnego, ponieważ swój dzień świętował w gronie najbliższych. Oprócz podziękowań muzyk również złożył życzenia swoim fanom.

Dzisiaj dzielę się z wami ogromnymi podziękowaniami. Jak widzicie, jestem za kierownicą, jadę w trasę, gram kolejne koncerty, więc wszystko, o czym piszecie, ma miejsce, a zdrowia i spełnienia marzeń życzę wam wszystkim — powiedział Piotr Cugowski do fanów.

Muzyk nie krył swojej radości i jednocześnie zaskoczenia, spowodowanego pamięcią, troską i ciepłem swoich słuchaczy. Nie spodziewał się, że otrzyma od nich tak wiele miłych słów i życzeń.

Pełne nagrania Piotra do fanów zobaczycie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę