Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, pokazała zdjęcie brzucha po operacji

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, pokazała zdjęcie brzucha po operacji

piotr adamczyk

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak mają za sobą trudny okres. Piękna żona aktora poddała się laparoskopii endometriozy. O swoim problemie opowiadała w sieci. Pokazała też zdjęcia brzucha po zabiegu. Widać na nim wyraźne blizny.

Karolina Szymczak uchodziła za skrytą osobę i nie udzielała się w mediach. Nie informowała też o życiu prywatnym. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek, ponieważ problem dotyczy wielu kobiet.

Piotr Adamczyk z żoną mieli trudny czas

Karolina Szymczak była bardzo powściągliwa w publikowaniu treści w mediach społecznościowych. Wrzucała mało zdjęć, nie dodawała rozbudowanych opisów i nie odnosiła się do plotek na temat związku z Piotrem Adamczykiem.

Wszystko się zmieniło, gdy przeszła operację usunięcia ognisk endometriozy. Piotr Adamczyk ma bardzo świadomą żonę, która podzieliła się z obserwatorkami wiedzą na temat tego, jak przebiega choroba, na czym polega i czym grozi. Teraz Karolina opublikowała zdjęcie swojego brzucha po zabiegu.

Piotr Adamczyk martwił się w ostatnich miesiącach o żonę, która cierpi na endometriozę, która polega na rozroście błony śluzowej macicy poza jamą macicy. Jakie objawy występują podczas choroby?

Kobiety przede wszystkim skarżą się na bardzo silne bóle podbrzusza. Ból jest tak silny, że wiele pań nie jest w stanie funkcjonować. Endometrioza jest chorobą nieuleczalną, ale można minimalizować jej skutki.

Żona Piotra Adamczyka pokazała brzuch po operacji

Obecnie żona Piotra Adamczyka dochodzi do siebie po operacji. Karolina jest już w domu i postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciami swojego brzucha. Na fotografii widać jej brzuch i kilka niewielkich zaszytych ran po laparoskopii.

Żona Piotra Adamczyka nie ukrywa, że to trudny czas.

– To choroba nie tylko kobiety, ale też jej najbliższych. Wszyscy cierpią. Kiedy są dzieci i patrzą na cierpiącą mamę i kiedy endo zabiera płodność i trzeba razem walczyć, żeby tę płodność ratować. Dlatego tak ważne jest wsparcie partnera. Endometriozy nie widać, nie jesteśmy naznaczone. Tam, gdzie jeszcze mam szwy, tam właśnie najbardziej nas boli. To nie jest zdjęcie w bikini na rajskiej plaży, z idealnym ciałem, ale mam to gdzieś. Już się nie wstydzę – napisała w mediach społecznościowych.

Zdaniem Karoliny Szymczak kobiety z ednometriozą powinny być objęte pomocą psychologiczną.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, pokazała zdjęcie brzucha po operacji

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: