Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdzisława Sośnicka dziś ma 74 lata i wciąż zachwyca urodą. Piosenkarka zdradziła, że jest zakochana
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.10.2019 11:31

Zdzisława Sośnicka dziś ma 74 lata i wciąż zachwyca urodą. Piosenkarka zdradziła, że jest zakochana

zdzisława sośnicka dziś
fot. filmpolski.pl

Piosenka Aleja gwiazd przyniosła jej wielką sławę i rozpoznawalność – do dziś rzesze fanów, młodych i starszych nuci szlagier Zdzisławy Sośnickiej. Charyzmatyczna gwiazda ma 74 lata, a nadal zachwyca urodą i jest… zakochana! Gdzie – i z kim – spędza czas od zakończenia kariery?

Piosenka Aleja gwiazd czy Odszedłeś to szlagiery, które zna cała Polska. Znajdowała się u szczytu popularności, kiedy niespodziewanie postanowiła porzucić kwitnącą karierę. Dlaczego zdobyła się na tak radykalny krok? Znamy prawdę o przyczynach tajemniczego zniknięcia artystki! Wyjawiamy, co uważa za swój największy sukces oraz czy udało jej się zrealizować jedno z najcenniejszych marzeń.

Piosenka i ona: Co dziś robi Zdzisława Sośnicka?

Zdzisława Sośnicka w 1991 roku postanowiła na dobre zakończyć karierę piosenkarki. W jej biografii nie brakowało tak spektakularnych sukcesów, jak występy zagraniczne – śpiewała m.in. w Związku Radzieckim, a nawet Zachodniej Europie. Mimo tego stwierdziła, że przyszedł czas udać się na zasłużoną emeryturę.

Zdzisława Sośnicka dziś ma 74 lata i skupia się na prowadzeniu domu, pielęgnowaniu ogrodu i… miłości! Kiedy gwiazda miała zaledwie osiemnaście lat, poznała swojego męża i zarazem przyszłego menadżera, Jerzego Bajera. Jak podaje tygodnik Świat i Ludzie, artystka zakochała się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia. Do dziś powtarza, że nigdy nie zawiodła się na ukochanym. Uważa też, że udane życie osobiste to największy z jej sukcesów.

Po zejściu ze sceny Zdzisława postanowiła zająć się realizowaniem swoich innych pasji, wśród których są między innymi ogrodnictwo i podróże. Gwiazda i jej mąż rozpoczęli budowę wymarzonego domu pod Warszawą, oczywiście z uwzględnieniem miejsca dla ulubionych roślin. To dla nich prawdziwy azyl i ulubione miejsce! Zdzisława Sośnicka poprzestaje jedynie na gościnnych występach z okazji ważnych rocznic. Zdarza jej się także udzielać wywiadów.

Dlaczego Zdzisława Sośnicka porzuciła karierę?

Według ustaleń tygodnika Świat i Ludzie Zdzisława Sośnicka porzuciła karierę, ponieważ nie potrafiła pogodzić się ze zmianami, jakie zachodziły w przemyśle muzycznym po przemianach 1989 roku. Czuła się także zmęczona szybkim tempem życia i koniecznością spędzania wielu godzin w trasie. Każda nowa piosenka, która stawała się hitem jednocześnie sprawiała, że ciężar sławy stawał się nie do zniesienia.

– Miałam dosyć życia na walizkach i w hotelach. Ciągle w trasie. […] Postanowiłam zmienić swoje życie. Zaczęłam myśleć o realizacji marzeń. Jednym z nich był dom z ogrodem – wyjawiła w rozmowie z Świat i Ludzie.

Zdzisława Sośnicka dziś wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanego mężczyzny. To wspaniale, że koniec kariery stał się dla niej okazją, by rozpocząć całkiem nowy rozdział w swoim życiu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piosenka

Zdzisława Sośnicka wciąż zachwyca urodą.

piosenka

Piosenka Aleja Gwiazd do dziś jest jednym z jej najbardziej rozpoznawalnych utworów.

ZOBACZ TEŻ: