Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pilne informacje o stanie zdrowia Jana Frycza. Media alarmują, fanów dosłownie zmroziło
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.12.2021 20:43

Pilne informacje o stanie zdrowia Jana Frycza. Media alarmują, fanów dosłownie zmroziło

Jan Frycz
Grzegorz Gołębiowski, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jan Frycz ma poważne problemy ze zdrowiem od czasu wypadku samochodowego, do jakiego doszło w 2015 roku. Auto, jakim kierował aktor, dachowało i wpadło do rowu. Teraz gwiazdor po raz kolejny znalazł się w szpitalu, gdzie przeszedł operację.

W 2015 roku Frycz po wypadku, do jakiego doszło między miejscowościami Mleczna i Trzebnik, na drodze krajowej nr 8, trafił do szpitala. Miał złamaną rękę, uraz kręgosłupa i wiele stłuczeń oraz wielokrotnie tracił przytomność.

Jan Frycz ponownie w szpitalu, przeszedł operację

Frycz przeszedł już wcześniej operacje, jednak ślad po wypadku w postaci nieustającego bólu, utrudniającego pracę i codzienność, towarzyszy mu na co dzień. Teraz znowu będzie musiał przerwać pracę.

Zawieszono wszystkie spektakle w Teatrze Narodowym w Warszawie, w którym pracuje Frycz. Magazyn „Rewia” informuje, że aktor przeszedł w szpitalu kolejną operację, po której powrót do zdrowia może zająć kilka miesięcy.

Frycz ma nadzieję, że w szybkim powrocie do pracy i na deski teatru pomoże mu rehabilitacja. Aktor powiedział w wywiadzie dla „Rewii”, że jego żona Małgorzata jest dla niego ogromnym, nieocenionym wsparciem.

Choroba aktora miała też zaskakujący pozytywny skutek uboczny – Frycz wyznał, że dzięki niej nauczył się doceniać czas spędzony z rodziną:

Najważniejszy jest szczęśliwy związek, w którym jestem od kilkunastu lat z Małgosią, i relacje z dziećmi. Kiedyś śmiałem się, gdy ktoś mówił, że najcenniejszy jest czas spędzony z rodziną. A teraz widzę, że to ma właśnie sens – opowiada aktor.

Źródło: se.pl, onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie