Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pierwszy wpis Anny Lewandowskiej po wygranej. Internauci nie mogą powstrzymać się od komentarzy
Weronika Dadok
Weronika Dadok 26.11.2022 20:17

Pierwszy wpis Anny Lewandowskiej po wygranej. Internauci nie mogą powstrzymać się od komentarzy

Anna Lewandowska 2022-10-22. Gwiazdy Dobroczynności KAPiF

Po wygranej Polaków w meczu z Arabią Saudyjską nie cichną pochwały słane dla naszych piłkarzy. Swój entuzjazm pokazują także gwiazdy i tak ważne osobistości, jak ukochane kobiety piłkarzy. Anna Lewandowska postanowiła dodać również coś od siebie. Fani nie szczędzili komentarzy. 

Do uzyskania wyniku 2:0 ogromny wkład miał oczywiście nasz znakomity zawodnik Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji w wielce pozytywnych emocjach zakończył sobotnie spotkanie z przeciwnikami.

Anna Lewandowska cieszy się z wygranej Polaków

Roześmiana Anna Lewandowska chwilę po ogromnym sukcesie drużyny z jej ukochanym na czele dodała na swój profil wymowne zdjęcie, nie trzeba było wielu słów, aby wyrazić jej radość po tym, co udało się osiągnąć.

Setki tysięcy fanów zareagowało na zdjęcie, a pozytywnych komentarzy nie widać końca. Internauci ruszyli dosłownie jak burza.

Gratulacje. Cudowne emocje a przy golu Roberta rozplakalam się. Zasłużył na tę bramkę jak mało kto. Mimo że sam na sam w domu z telewizorem to gardło do polowy zdarłam, a przy obronionym karnym Wojtka zaliczyłam stan przedzawałowy. Polska — napisała szczęśliwa internautka.

Nie ona jedyna dołączyła się do świętowania sukcesu:

Świetny mecz, Piotr, Wojtek dali czadu, a wisienkę na torcie dodał Rober, brawo chłopaki brawo drużyna.

– Robert odblokował głowę, super.

– Brawo Robert Lewandowski najlepszy polski kapitan naszej najlepszej reprezentacji Polski.

Poniżej możecie zobaczyć wpis Anny Lewandowskiej: