Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zrobił dla teściowej wigilijne pierogi. Kiedy je skosztowała, od razu wypluła, coś było w środku
Marta Kulik
Marta Kulik 25.12.2019 16:26

Zrobił dla teściowej wigilijne pierogi. Kiedy je skosztowała, od razu wypluła, coś było w środku

pierogi
Fot.pixabay.com

Pierogi przygotowane dla teściowej miały być najważniejszym punktem wigilijnej kolacji. Mężczyzna zrobił je z myślą o niej i nie mógł doczekać się reakcji. Kiedy kobieta je skosztowała, natychmiast wszystko wypluła. W środku było coś, co sprawiło, że zamarła. Zięć triumfował ze zbójeckim uśmiechem i nie był w stanie ukryć, że jest z siebie bardzo zadowolony.

Wigilijne pierogi to ulubione danie wielu z nas. Każda rodzina ma swój sprawdzony przepis, a danie co roku smakuje tak samo dobrze. Pewien mężczyzna postanowił jednak dodać jeden, nietypowy składnik, który nigdy nie powinien znaleźć się w żadnej potrawie. Wszystko to z myślą o teściowej.

Wigilijne pierogi dla teściowej

Przygotowania do świąt zaczynają się już kilka dni wcześniej i każdy domownik ma swoje obowiązki. Tym razem młody mężczyzna zaproponował, że to on zrobi wigilijne pierogi. Pomimo braku doświadczenia uparł się, że nikt inny nie może przygotować tego dania. W głowie miał pewien plan.

Korzystał z tradycyjnego przepisu, ale kiedy nikt nie patrzył, do jednego pieroga dodał coś… co w ogóle nie nadawało się do jedzenia. Nie mógł się doczekać miny teściowej i jej późniejszej reakcji.

Jak zaskoczyć teściową?

Aby zaskoczyć teściową, do potrawy wystarczyło dodać jedną rzecz. Posunięcie było dość ryzykowne, ale mężczyzna postanowił, że tak właśnie zrobi. Kiedy kolacja nadchodziła wielkimi krokami, pilnował, aby porcja dla teściowej nie trafiła w niepowołane ręce. Nikt, poza żoną, nie zauważył jego podejrzanego zachowania.

Gdy wszyscy zasiedli do stołu, zięć czekał, kiedy teściowa zacznie jeść pierogi. W końcu nastąpił ekscytujący moment. Kobieta włożyła jedzenie do ust i wszystko wypluła w serwetkę. W środku zobaczyła… niebieską wstążkę. Na początku nie mogła zrozumieć, co się dzieje, ale po chwili do niej dotarło: zostanie babcią, a na świat przyjdzie chłopiec!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pierogi

Mężczyzna zrobił dla teściowej wigilijne pierogi.

pierogi

W środku ukrył niebieską wstążkę. W ten sposób dowiedziała się, że zostanie babcią.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nasyłanie dronów i czarna lista. Kulisy pracy w TVP ujawnione przez byłego pracownika stacji
  3. ‚Ojciec dziecka wysyła nam 300 zł alimentów, chociaż sam zarabia fortunę. Mówi, że niedługo odbierze mi córkę”
  4. Grzegorz Krychowiak wziął ślub. „Najlepszy gwiazdkowy prezent”
  5. Kim jest mąż Bogumiły Wander? Przystojny kapitan do dziś budzi zainteresowanie kobiet
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji