Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie? Dziś wciąż można kupić perfumy „Być może”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 17.10.2020 14:50

Pamiętacie? Dziś wciąż można kupić perfumy „Być może”

perfumy
fot. instagram.com/born_in_the_prl

Dziś wciąż można kupić perfumy Być może, choć pewnie nie cieszą już taką popularnością jak w czasach swojej świetności. A Wy kupiłybyście sobie ten zapach? Do noszenia czy z sentymentu?

Perfumy Być może to zapach minionej epoki PRL. Jako dzieci wspominamy go raczej jako dość ciężki i mdły -gdybyśmy go teraz powąchały, przypomniałyby nam się czasy dzieciństwa. Być może był zapachem dla dojrzałych pań i zgodnie z ówczesnym myśleniem o zapachu kobiecym i ponętnym, wypełniony po brzegi piżmem.

Wspomnień czar

Specyficzne perfumy Być może… pewnie nie spodobałyby się obecnie każdej kobiecie. Jednak przed laty ich osobliwa woń robiła prawdziwą furorę wśród kobiet, które chętnie oblewały się piżmem w płynie. Obecnie wśród najmodniejszych zapachów króluje słodycz, którą pachnie większość kobiet. Kiedyś natomiast to właśnie ciężkie aromaty były preferowane przez dojrzałe panie.

Oczywiście Być może… to tylko przykład jeden z wielu. Jednak dawniej nie było aż tak wielu zapachów do wyboru, dlatego też większość kobiet pachniała podobnie. Mimo to z pewnością istnieje jeszcze kilka perfum, na widok, których zalałaby nas fala wspomnień

Jakie są wasze ulubione zapachy?

Każdy z nas ma swój ulubiony zapach. Szczególnie kobiety lubują się w pięknych woniach, którymi kochają się otaczać. Obecnie w perfumeriach i drogeriach mamy mnóstwo zapachów do wyboru. Dlatego też każdy może znaleźć coś dla siebie.

A wy jakie preferujecie zapachy? Lekkie, świeże, słodkie, czy może ciężkie jak perfumy Być może…? Dajcie znać i podzielcie się swoją opinią. A może niektóre z was przypadkowo mają w domu jeszcze buteleczkę tego kultowego zapachu? Są wciąż dostępne dlatego, jest to bardzo możliwe.

perfumy

Dla wielu dziewczynek było to pierwsze, wymarzone perfumy.

Tagi: perfumy prl
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania