Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bielizna w Pepco. Za elegancki komplet zapłacisz tylko 30 zł
Karol Osiński
Karol Osiński 16.02.2021 09:35

Bielizna w Pepco. Za elegancki komplet zapłacisz tylko 30 zł

Pepco
fot. materiały prasowe Pepco

Każda kobieta dąży do tego, by być jak najpiękniejszą, a przy tym nosić ubrabia, w których dobrze się czuje. Tak samo jest z bielizną, która dla nowoczesnych kobiet, jest priorytetem w garderobie. Sieć sklepów Pepco zadbała o to, by każda kobieta mogła uzupełnić swoją szafę o naprawdę wyjątkową bieliznę za bardzo niską cenę. Za satynowy komplet zapłacimy jedyne 30 zł.

Bielizna jest elementem ubioru, który dodaje pewności siebie. Oczywiście nie każda kobieta posiada w swojej garderobie taką, która by ją usatysfakcjonowała. O ten problem zadbała sieciówka Pepco, gdzie znajdziemy doskonałą promocję.

Promocja na bieliznę w Pepco

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele kobiet zmuszonych jest do pracy zdalnej, a przy tym często siedzenia w wygodnych i mało atrakcyjnych ubraniach.

Wobec tego siec sklepów Pepco postanowiło przygotować specjalną promocję, która pomoże nam rozwiązać te, a także inne problemy. Szczególną uwagę zwracamy na bieliznę, która jest przepiękna.

Zwykłą piżamę możemy zamienić na satynową koszulkę i czerwone spodenki. Za taki komplet zapłacimy jedyne 30 zł. Jeżeli jednak nie chcemy za bardzo podkręcać kolorystyki, to polecamy halkę w kolorze czarnym, której cena wynosi 25 zł.

Taki ubiór sprawi, że bez problemu będziemy mogły wywołać nutę fantazji w głowach naszych partnerów i odciągnąć ich od telewizora, do sypialni. Jednak na tym nie koniec. Oferta Pepco jest zdecydowanie szersza!

Pepco promocja

Sieciówka zadbała także, by klientki miały szeroki wybór w stanikach. Jeżeli w twojej szafie znajdują się stare i nudne staniki, na które już nie możesz patrzeć, to jeden problem masz już z głowy. Wystarczy, że zajrzysz do oferty sklepu i bez wątpienia z niej skorzystasz.

W Pepco znajdziemy kolekcję biustonoszy z nowymi trendami. Są to staniki w odcieniu delikatnego różu z różnymi zmysłowymi detalami, tj. seksowna koronka, czy ozdobne paseczki. Za jeden egzemplarz zapłacimy 20 zł. Jeżeli nie wiesz, jak odpowiednio dobrać biustonosz, to zapraszamy >tutaj<.

Włodarze sieciówki mają świadomość, że najlepiej prezentują się komplety, dlatego w ofercie nie mogło zabraknąć także majtek, czy stringów w tym samym stylu. Cena, jest wręcz śmiesznie niska. Za każde z nich zapłacimy jedyne 10 zł.

Przypomnijmy, że niedawno do sieci trafiła informacja, że sieć może wkrótce rozpocząć handel w internecie. Nie znamy jeszcze daty, jednak taka informacja bez wątpienia ucieszy wiele klientek w całej Polsce.

Zobacz zdjęcia:

pepco

Za nowy biustonosz w Pepco zapłacimy jedyne 20 zł.

Pepco

Z kolei stringi z nowej kolekcji sklepu kosztują jedyne 10 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl