Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 17.06.2020 11:20

Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę

pascal brodnicki
fot.instagram.com/pascal_brodnicki_official

Gwiazdor i kucharz zazwyczaj nie dzieli się w sieci osobistymi sprawami. Tym razem zrobił jednak wyjątek, co wywołało ogromną falę wsparcia od fanów. Pascal Brodnicki stracił ukochaną osobę, jedną z najbliższych jego sercu. Chodzi o ojca kucharza.

Pascal Brodnicki przeżywa osobisty dramat. Gwiazdor TVN, znany z niezwykłego poczucia humoru i wyjątkowego luzu przekazał wiadomość, która musiała być dla niego wyjątkowo trudna do napisania. Stracił najbliższą osobę, której poświęcił wyjątkowo wzruszający, długi wpis. Fani natychmiast zalali go miłością i kondolencjami.

Pascal Brodnicki w żałobie

Gwiazdor postanowił oddać cześć zmarłemu ojcu publicznie, za co otrzymał ogromne wsparcie i podziw, że nie boi się mówić o tak trudnych sprawach. Pascal Brodnicki dodał na Instagram zdjęcie swoich dłoni, trzymających dłoń ojca i opatrzył je bardzo wzruszającym opisem.

– Utrata ojca oznacza utratę części siebie. […] Traci naszego najlepszego nauczyciela, który tak wiele nas nauczył. Traci naszego najlepszego przyjaciela – zaczął gwiazdor.

Dalej czytamy, że pogodzenie się ze śmiercią nie będzie dla niego łatwe, jednak dzięki sile, której nauczył go ojciec, z pewnością uda mu się przetrwać te ciężkie chwile.

– Zrobię to dla ciebie, aby cię uhonorować. Jak zawsze robiłeś dla mnie wszystko. Nigdy nie mógłbym prosić o lepszego ojca,
dałeś mi z mamą wszystko, o co dziecko może prosić, a nawet więcej, co pozwoliło mi stać się tym, czym jestem dzisiaj i jestem z tego dumny – czytamy.

  1. Matka weszła do kuchni i zobaczyła męża ze swoją małą córką. Zamarła, nie mogła uwierzyć własnym oczom
  2. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  3. Zobaczyłeś czarną kropkę na dłoni innego człowieka? Reaguj natychmiast, prawda jest porażająca

Pascal Brodniki: rodzice

Pascal jest owocem miłości Francuzki i Polaka, urodził się właśnie we Francji. Jak możemy przeczytać w poruszającym poście kucharza, wiele zawdzięcza swoim rodzicom. Podziękował ojcu za jego hojność, wielką duszę, żarty i dobroć.

Kocham cię tato, będę trzymać cię blisko mnie, w moim sercu, jako przewodnika, a jednocześnie cenny przykład. Strasznie za tobą tęsknię. Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze – zakończył wpis Pascal.

Składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pascal brodnicki

Pascal Brodnicki stracił ojca.

pascal brodnicki

Jest przy nim wspierająca żona.

pascal brodnicki

Kucharz opublikował wzruszająy wpis.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadziwiające sceny w Gościu Wiadomości. Prowadząca kompletnie się nie spodziewała, nerwowo przerwała rozmowę
  2. Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę
  3. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz
  4. Wielkie zmiany w nowym „Mam Talent”. Widzowie pożegnają się z jednym z jurorów, nie są zadowoleni
  5. Pamiętacie największego przystojniaka Eurowizji? Alexander Rybak od 11 lat bardzo cierpi, smutna prawda ujrzała światło dzienne
  6. Wielkie święto w rodzinie Adama Małysza. On i żona przekazali wspaniałą informację, fani ślą gratulacje

Źródło: Podaj To, Facebook