Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mistrzowsko sparodiowali Siostry Godlewskie. To trzeba zobaczyć
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 25.05.2018 12:26

Mistrzowsko sparodiowali Siostry Godlewskie. To trzeba zobaczyć

Siostry Godlewskie
youtube.com

Siostry Godlewskie i ich popisy wokalne zna już niemal każdy. Parodia w wykonaniu aktorów teatralnych, Pawła Góralskiego i Kamila Krupicza bije je jednak na głowę. Musisz to zobaczyć!

Siostry Godlewskie słyną z wypuszczania do sieci coverów znanych i lubianych piosenek. Ich hity to wykonanie świątecznego utworu „Pada śnieg” oraz „Happy Birthday” dedykowane Andrzejowi Dudzie. Zostały bezlitośnie sparodiowane!

Siostry Godlewskie i Andrzej Duda

Esmeralda i Małgorzata Godlewskie z okazji 46. urodzin prezydenta Andrzeja Dudy postanowiły zrobić mu prezent. Z tej okazji, zdecydowały się na nagranie przeróbki utworu „Happy Birthday”. Tak, tego, który to w 1962 roku Marilyn Monroe wyśpiewywała Kennedy’emu. Urodzinowy film zrobił furorę w sieci, notując blisko 823 tys. wyświetleń na YouTubie. Siostry Godlewskie mogą być z siebie dumne. Czy podobny sukces odniesie parodia w wykonaniu Pawła Góralskiego i Kamila Krupicza? Oceńcie sami!

Bezwzględni parodyści

Teatr Variete, Teatr Rampa czy Teatr Syrena, na deskach tych teatrów występowali Paweł Góralski i Kamil Krupicz. Nie samym teatrem jednak człowiek żyje. Chłopaki wprowadzili powiew świeżości w mediach, produkując Instaserial! Wcielają się tam w stereotypową, narzekającą na wszystko babcię i jej rozkapryszonego wnuczka, Krystianka. Każda relacja na Instagramie to kolejny odcinek prześmiewczej telenoweli. Warto to sprawdzić! W przerwie między teatrem i instaserialem młodzi aktorzy parodiują Siostry Godlewskie. W sieci znaleźć możemy satyry z popularnych sióstr, chociażby z ich wykonania nagrania „Pada śnieg” czy występu w „Pytaniu na śniadanie”. Kamil Krupicz występuje obecnie w sztuce „DalidAmore” w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Opowiada ona o Dalidzie, francuskiej piosenkarce włoskiego pochodzenia, która zdobyła w swojej karierze 70 złotych płyt. W rolę główną wciela się Ewa Kasprzyk. Jest też reżyserką spektaklu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski cierpi na straszną chorobę. Co 10 sekund zabija człowieka
  2. Zdjęcie pupy na instagramie Agnieszki Dygant. Mamy jej oficjalny komentarz
  3. Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror
  4. Ile naprawdę zarabia córka Tuska? Opadną wam szczęki