Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie małego Kacperka z „Rodzinki.pl”? Mateusz Pawłowski kończy 18 lat. Jak wygląda?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.04.2022 16:36

Pamiętacie małego Kacperka z „Rodzinki.pl”? Mateusz Pawłowski kończy 18 lat. Jak wygląda?

rodzinka.pl
fot. instagram.com/mateopawlowski

Widzowie na pewno pamiętają Kacperka z serialu „Rodzinka.pl” i jego charakterystyczny śmiech. Trudno uwierzyć, że najmłodszy syn Natalii i Darka Boskich, a właściwie wcielający się w niego Mateusz Pawłowski kończy w tym roku 18 lat.

Choć od telewizyjnej emisji ostatniego odcinka sitcomu „Rodzinka.pl” wkrótce miną dwa lata, produkcja z pewnością ma swoich zagorzałych fanów, którzy do dziś relaksują się, oglądając swoje ulubione sceny z pełnego uroku i ciepła świata Boskich. Od 2011 do 2020 roku śledziliśmy losy Natalii i Darka (w rolach Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) oraz ich trzech synów.

Mateusz Pawłowski z „Rodzinka.pl” wkrótce skończy 18 lat

Doskonale pamiętamy furorę, jaką wywołał serial „Rodzinka.pl”, kiedy 11 lat temu pojawił się na ekranach. Nawet ci z widzów, którzy byli zwolennikami tylko kilku pierwszych serii i zakończyli przygodę z serialem na długo przed ostatnim odcinkiem, na pewno pamiętają małego Kacperka. Kto wie, może nawet są w stanie usłyszeć w głowie jego specyficzny, nieco dziwny rechot, który wydawał z siebie w najmniej oczekiwanych momentach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Tymczasem mały, kędzierzawy urwis, nie wiadomo kiedy, zmienił się w bystrego nastolatka. Co prawda po występie w sitcomie nie brał już udziału w żadnych popularniejszych produkcjach, jednak doskonale wiemy, że wszystko jeszcze przed nim. Ulubieniec publiczności w całej Polsce jeszcze do niedawna wywoływał rozczulenie i piski zachwytu, a teraz… Powoli wkracza w dorosłość.

Wydawało się, że kariera telewizyjna była wręcz pisana synowi Katarzyny i Mariusza Pawłowskich. Już jako 4-latek wziął udział w prowadzonym przez Elżbietę Skrętowską, dziecięcym odpowiedniku „Szansy na sukces” — „Mini szansa”. Równolegle do „Rodzinka.pl”, przez dwa lata gra grał w serialu „Opowieści kota śpiocha”. Młody aktor zaliczył już także swój debiut kinowy, kiedy w 2017 roku ukazał się film „Dwie korony”, w którym wcielił się w młodego Maksymiliana Marię Kolbe.

Trzeba jednak przyznać, że czas chyba zapomniał o najsłodszym dzieciaku z polskich ekranów. Mateusz Pawłowski w ciągu ostatnich lat prawie się nie zmienił. Trudno uwierzyć, że już 3 czerwca będzie obchodził swoje 18. urodziny.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu