Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Kacperka z ”Rodzinki.pl”? Mateusza Pawłowskiego nie da się już rozpoznać
Kamil Olek
Kamil Olek 11.09.2021 00:59

Pamiętacie Kacperka z ”Rodzinki.pl”? Mateusza Pawłowskiego nie da się już rozpoznać

Mateusz Pawłowski
screen / instagram.com/rodzinkapl_official

„Rodzinka.pl” uchodzi za jeden z najbardziej znanych seriali ostatnich kilkunastu lat. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu emisji losy aktorów i aktorek formatu wciąż interesują fanów serialu. Wiemy, co dzieje się u Mateusza Pawłowskiego, kreującego rolę Kacperka.

Mateusz Pawłowski zmienił się nie do poznania

Pawłowski odgrywał rolę najmłodszego syna małżeństwa Boskich przez ponad 9 lat. Na ekranach widzowie mogli obserwować nie tylko zmieniającego się Mateusza, ale i rozwój jego kariery artystycznej.

Wbrew pozorom bowiem, młody aktor skończył kilka miesięcy temu 17 lat. Nie wygląda już tak, jak w momencie rozpoczęcia zdjęć do serialu. Znacznie wydoroślał, a obserwujący ostatnie sezony z całą pewnością przyznają również, że zmieniła się jego gra aktorska.

Wciąż zastanawiamy się jeszcze, gdzie będziemy mogli zobaczyć najnowsze poczynania zawodowe Mateusza. Nie zmienia to jednak faktu, że ledwo go dziś rozpoznać. Warto przypomnieć również, że jego serialowi bracia robią wielkie kariery. Adam Zdrójkowski, kreujący rolę Kuby, realizuje się jako aktor i prezenter, Maciej Musiał zaś – wcielający się w Tomka – zagrał między innymi w kilku produkcjach Netflixa.

Kroku nie zwalniają również serialowi rodzice Pawłowskiego – Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska. Aktorów można zobaczyć w najnowszych produkcjach.

Zdjęcia młodego aktora możecie zobaczyć na Instagramie.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę