Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Adę Szulc z X-Factora? Niewiarygodne, jak teraz wygląda była rywalka Michała Szpaka
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 03.05.2021 00:20

Pamiętacie Adę Szulc z X-Factora? Niewiarygodne, jak teraz wygląda była rywalka Michała Szpaka

Ada Szulc
fot. East News/TRICOLORS

Ada Szulc była uczestniczką 1. edycji programu TVN X-Factor. Utalentowana wokalnie dziewczyna z Chrzanowa z miejsca zyskała sympatię widzów stacji, a także jurorów. Wszyscy wróżyli jej wielką karierę, ona natomiast bardzo szybko zniknęła z mediów. Co się z nią teraz dzieje?

Ada Szulc po programie X-Factor nie zagrzała miejsca w świecie show-biznesu. Młoda wokalistka szybko odsunęła się w cień, co robi teraz?

Ada Szulc teraz

Ada Szulc dała się poznać polskiej widowni w programie X-Factor. Piękna i młoda piosenkarka zaczarowała swoim głosem nie tylko jurorów, ale także fanów programu.

Każdy jej występ był wyjątkowym wydarzeniem, którego nie sposób zapomnieć. Kuba Wojewódzki, który wówczas pełnił rolę jurora programu, niejednokrotnie podkreślał, jak bardzo ceni Adę, można powiedzieć, że była jego ulubienicą zaraz obok Michała Szpaka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ada Szulc w programie dotarła do ścisłego finału, jednak to Gienek Loska zdobył najwyższe wyróżnienie. Po programie Szulc działała jeszcze jakiś czas, rozwijając swoją karierę muzyczną.

Uczestniczka X-Factora rozpoczęła nawet solową karierę, niedługo potem w sieci pojawił się jej kawałek zatytułowany Big Love, który promował film Barbary Białowąs o tej samej nazwie.

W międzyczasie gwiazda nawiązała współpracę z DJ-em Adamusem, nagrywając płytę pt.: 1000 miejsc. Wszyscy myśleli, że to dopiero początek, a Ada Szulc za moment będzie wyskakiwać z szafy, tak się jednak nie stało.

Studentka farmacji odsunęła sie w cień i zrezygnowała z życia w blasku fleszy.

Po programie wydawało mi się, że mogę wszystko. To jest błyskawiczny wzrost popularności. Ja nie byłam do końca na to przygotowana. Kończy się program, gasną światła, jest twarde zderzenie z rzeczywistością. […] Byłam naiwna, bo wydawało mi się, że te propozycje, które dostaję, że będą zrealizowane. Wiele się kończyło, gdzieś w połowie prac – wyznała w Telewizji Rolniczej.

Ada Szulc prowadzi obecnie swoje media społecznościowe. Co jakiś czas na jej Instagramie pojawia się jakaś publikacja.

Po zdjęciach wyraźnie widać, że uczestniczka X-Factora zeszczuplała. Ciemne włosy zamieniła na krótkie blond kosmyki. Na jej nosie pojawiły się także modne okulary, które dodają wyrazu.

Poznalibyście ją na ulicy?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: