Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paloma Faith urodziła. ,,Straciłam litr krwi i odczuwam ogromny ból”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.02.2021 13:20

Paloma Faith urodziła. ,,Straciłam litr krwi i odczuwam ogromny ból”

Paloma Faith
fot. instagram.com/palomafaith

Znana brytyjska piosenkarka Paloma Faith urodziła! Okazuje się, że poród gwiazdy nie należał do najłatwiejszych. Wokalistka pokusiła się o dramatyczne wyznanie na ten temat. Straciłam litr krwi i odczuwam ogromny ból pomimo zażywania środków przeciwbólowych – napisała na Instagramie, na którym zamieściła obszerny wpis.

Paloma Faith właśnie niedawno po raz drugi została mamą. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie maluszka i zdradziła jego płeć. Jednocześnie uskarżała się na dolegliwości związane z cesarskim cięciem.

Paloma Faith urodziła

Brytyjska piosenkarka po raz drugi została mamą. Wokalistka jest znana m.in. ze swojego hitu Only Love Can Hurt Like This. Radosną nowiną podzieliła się w niedzielę wieczorem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na jej Instagramie pojawiły się dwa zdjęcie: jedno przedstawia czarno-biały obraz maleńkich stópek noworodka, a na drugim zdjęciu widzimy samą gwiazdę w szpitalnym łóżku. Wygląda na wycieńczoną, ale szczęśliwą.

Zdradziła, że jej dziecko przyszło na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Ze wpisu dowiadujemy się, że w wieku 40 lat artystka powitała na świecie córeczkę. Jednak okupiła to sporym kosztem.

Cóż, nie jestem już w ciąży! Wczoraj miałam zaplanowaną cesarkę. Bardzo cierpię i nie zmrużyłam oka ostatniej nocy, ale jest to warte ujrzenia i poznania tego nowego małego cherubina, którego mam przed sobą – napisała.

Dodała, że od cesarskiego cięcia minęło już 30 godzin, a ona nadal jest wyczerpana i obolała. Zdradziła również, że jej sutki „płoną”, ponieważ dziecko ciągle chce ssać jej pierś.

Moje sutki płoną z powodu małej piranii, która chce mnie zabić co kilka godzin, ale oczywiście jestem zachwycona! To dziecko nie mogłoby być bardziej kochane ani chciane, choćby próbowało – zwierzyła się fanom.

Paloma Faith o dolegliwościach po cesarskim cięciu

Celebrytka nie ukrywała przed swoimi obserwującymi, że obecnie zmaga się z dylematem dot. sposobu karmienia córki. Zdradziła również, że podczas porodu straciła litr krwi.

– Ostatnim razem karmiłam wyłącznie piersią i myślę, że to było zbyt ciężkie. Nie wiem, czy tym razem chcę przez to przechodzić… ale tak, mimo wszystko próbuję. A moje sutki płoną. Straciłam litr krwi i cierpię tak bardzo, pomimo zażywania środków przeciwbólowych – napisała.

Oczywiście fani artystki nie mogli przejść obojętnie obok tak radosnej nowiny. W komentarzach co rusz pojawiają się słowa gratulacji dla świeżo upieczonej mamy. Oby maluszek się zdrowo rozwijał!

Od początku ciąży piosenkarka prowadziła w mediach społecznościowych swoisty „ciążowy pamiętnik”, w którym opisywała kolejne etapy błogosławionego stanu. Na jej Instagramie można zobaczyć nawet całą wyróżnioną relację na temat przyszłego macierzyństwa.

Piosenkarka cieszy się swoim dzieckiem już na świecie, tymczasem polskie gwiazdy niedawno ogłosiły, że również spodziewają się potomka. Wśród nich była Ida Nowakowska czy Agnieszka Włodarczyk.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paloma Faith (@palomafaith)

Paloma Faith urodziła. Gwiazda przywitała na świecie córeczkę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram