Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oscary 2019. Queen wystąpi podczas gali wręczenia statuetek?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 24.02.2019 19:59

Oscary 2019. Queen wystąpi podczas gali wręczenia statuetek?

oscary 2019
fot. pixabay.com @kalhh

Oscary 2019. Niedawno opinię publiczną zelektryzowała wiadomość, że zespół Queen wystąpi podczas tegorocznej gali wręczania statuetek. Czy legendarna grupa naprawdę pojawi się, by swoją obecnością uświetnić rozdania nagród filmowych. My znamy odpowiedź!

Czy podczas tegorocznej gali Oscary 2019 wystąpi Queen? Ta pogłoska pojawiła się niedawna i wzbudziła żywe zainteresowanie zarówno wśród miłośników kina, jak i kultowego zespołu rockowego. Jednak ile jest w niej prawdy? I dlaczego Queen w ogóle miałoby wystąpić w Los Angeles? Odpowiedź obecnego wokalisty zaskakuje. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać tej nocy!

Oscary 2019: czy Queen wystąpi na gali?

Jak informuje portal gazetawyborcza.pl, Queen rzeczywiście pojawi się na 91. gali rozdania Oscarów. Powodem, dla którego grupa uświetni imprezę, jest film Bohemian Rhapsody, przedstawiający biografię zespołu.

Tytuł został nominowany w aż pięciu kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepszy montaż, Najlepszy montaż dźwięku oraz Najlepszy dźwięk. O tytuł Najlepszego aktora pierwszoplanowego powalczy Rami Malek, odtwórca roli Freddiego Mercury’ego. Mercury był w zespole w okresie, gdy powstały największe przeboje, m.in. właśnie Bohemian Rhapsody. Niestety, w 1991 roku mężczyzna zmarł. Przyczyną śmierci były powikłania związane z AIDS.

Informacja o występie Queen na gali Oscary 2019 została już potwierdzona przez Adama Laberta, obecnego wokalistę. Mężczyzna poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że mogą spodziewać się świetnej zabawy.

Oscary 2019: kiedy wręczenie nagród?

Wręczenie tegorocznych Oscarów odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego 2019 roku w Los Angeles. O tytuł Najlepszego filmu nieanglojęzycznego zawalczy polski film Zimna wojna w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Chociaż Polacy trzymają kciuki za sukces rodzimego tytułu, bukmacherzy powątpiewają, żeby twórcy Zimnej wojny mieli wrócić do domu nawet z jedną statuetką. Ich zdaniem faworytem tegorocznej gali ma być meksykański film Roma. Nie wiadomo jeszcze, czy w ceremonii weźmie udział odtwórczyni głównej roli kobiecej w filmie Pawlikowskiego, czyli Joanna Kulig. Aktorka niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, więc może nie czuć się na siłach, by wziąć udział w długiej imprezie.

Jak myślicie, kto w tym roku zostanie zdobywcą Oscara? My oczywiście trzymamy kciuki za Zimną wojnę! Mamy nadzieję, że polskim twórcom uda się otrzymać statuetkę w przynajmniej jednej z trzech kategorii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

oscary 2019

Oscary 2019: czy podczas tegorocznej gali wystąpi zespół Queen?

oscary 2019

W 91. gali wręczenia Oscarów wezmą udział m.in. twórcy polskiego filmu Zimna wojna, nominowanego w trzech kategoriach.

oscary 2019

Powodem, dla którego Queen pojawi się na gali, jest film Bohemian Rhapsody.

oscary 2019

Rami Malek, odtwórca roli Freddiego Mercury’ego w Bohemian Rhapsody został nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy.

oscary 2019

Będziecie oglądać tegoroczną galę rozdania Oscarów?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak naprawdę nazywała się Violetta Villas? Imię gwiazdy nie było tak spektakularne
  2. Agnieszka Chylińska bez makijażu na Instagramie. Fani są zachwyceni: „Piękna kobietka”
  3. Danuta Stenka cierpiała na depresję? „Budziłam się rano i chciało mi się płakać”
  4. Jak szybko zapuścić włosy? Domowe sposoby na porost włosów

źródło: gazetawyborcza.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania