Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oscary 2019. Największe wpadki gwiazd w historii
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 24.02.2019 13:49

Oscary 2019. Największe wpadki gwiazd w historii

oscary 2019
instagram.com @theacademy

Oscary 2019 już dzisiaj w nocy! Chociaż przygotowania do uroczystej gali zwykle trwają kilkanaście dni, to w historii gal oscarowych możemy znaleźć wiele skandali i nieoczekiwanych zdarzeń. Z tej okazji przypomnijmy największe wpadki gwiazd!

Z pewnością z zapartym tchem oczekujecie na tegoroczne rozdanie Oskarów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was ranking największych wpadek z czerwonego dywanu. Jak myślicie, czym zaskoczą nas Oscary 2019? Rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej śledzi cały świat. Nic nie ujdzie uwadze fotografów i dziennikarzy, a wszelkie odstępstwa od normy są szczególnie dokumentowane, długo omawiane i komentowane. Przyjrzymy się niektórym z nich!

Oscary 2019: wpadki gwiazd

Niewłaściwa koperta

Jedna z wpadek zostanie zapamiętana na długo i bez wątpienia możemy przeszła do historii jako największa wpadka gal oskarowych. Chodzi oczywiście o pomyłkę, której dopuścili się Warren Beatty i Faye Dunnaway i Warren Beatty. Otrzymali oni niewłaściwą kopertę i głosili, że statuetkę za najlepszy film zdobywa film La La Land, gdy prawdziwym zwycięzcą okazał się film Moonlight.

Spektakularny upadek

Jennifer Lawrence doskonale wie, co zrobić, by przyciągnąć uwagę. Na gali w 2013 roku potknęła się na schodach i zaliczyła spektakularny upadek, gdy odbierała nagrodę za pierwszoplanową rolę. To nie był jedyny raz, gdy gwiazda była na świeczniku. Kilka lat po tym wydarzeniu postanowiła przemierzać salę Dolby Theatre w niekonwencjonalny sposób. Lawrence z podwiniętą sukienką i kieliszkiem wina w ręku przechodziła ponad fotelami.

Odważna kreacja

Blanca Blanco na galę w 2017 roku zdecydowała się na odważną kreację z głębokim rozcięciem. Gdy pozowała do zdjęć i stawiała kolejne kroki na ściance, okazało się, że pokazała zdecydowanie za dużo. Myślicie, że czuła się zawstydzona?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

oscary 2019

Największe wpadki w historii kina są szeroko komentowane i analizowane przez wiele tygodni. Do tej pory największe poruszenie wzbudziły pomylone koperty podczas nagrodzenia najlepszego filmu.

oscary 2019

Jennifer Lawrence już kilka razy wzbudziła sporo kontrowersji. Ta piękna aktorka wie, jak zwrócić na siebie uwagę!

oscary 2019

Marlon Brando nie przyjął statuetki na znak protestu.

oscary 2019

Oscary 2019: jak myślicie, co czeka nas w tym roku?

oscary 2019

Co roku wieści zza oceanu wzbudzają wiele emocji. Będziecie oglądać tegoroczną galę? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński tworzyli piękną parę. Dlaczego im nie wyszło?
  2. Siostra Julii Wieniawy również jest aktorką. Niedługo będzie o niej głośno
  3. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Podobna do mamy?
  4. Oscary 2019. Czy Joanna Kulig pojawi się na Gali Oscarów?

źródło: kultura.onet.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania