Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 12.01.2020 12:07

Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę

operacje plastyczne
instagram.com

Operacje plastyczne to dla wielu ostatnia deska ratunku, gdy nie są w stanie polubić siebie. Są też tacy, którzy po prostu uwielbiają eksperymentować z własnym wyglądem i ciągle przesuwają granice. Niektórzy jednak ostro przesadzili z zabiegami i zwyczajnie zrobili sobie krzywdę! Te 10 osób naprawdę przegięło z operacjami plastycznymi.

Chirurgia plastyczna w ciągu ostatniej dekady stała się wyjątkowo popularna. Sięgają po nią już nie tylko celebryci z pierwszych stron gazet, ale także zwykli ludzie, którzy chcieliby coś zmienić w swoim wyglądzie. W związku z rozwojem rynku pojawiło się też niestety wielu samozwańczych profesjonalistów, którzy swoją pracą skrzywdzili wiele osób. Oto ludzie, którym operacje plastyczne nie wyszły na dobre.

Operacje plastyczne, które oszpeciły

operacje plastyczne

Ta kobieta przed operacjami wyglądała przepięknie! Może jej uroda nie była klasyczna, ale miło było spojrzeć na taką twarz. Teraz niestety wygląda zupełnie inaczej — i po prostu smutno.

operacje plastyczne

Oto kolejna śliczna z natury dziewczyna, która oszpeciła się operacjami. Czy naprawdę takie miała zamierzenie, czy to już ewidentny błąd chirurga?

operacje plastyczne

Niemożliwe, by kobiecie chodziło o taki efekt, prawda? Te pośladki wyglądają sztucznie i po prostu niewygodnie. Mamy nadzieję, że udało jej się to skorygować.

operacje plastyczne

Tak karykaturalne rysy twarzy musiały być już celowe. Może ta pani jest bardzo oddana komedii i poświęciła się dla sprawy. Ale jak się mówi z tak napiętą skórą twarzy?

operacje plastyczne

Jeśli te panie nie są bliźniaczkami, to może ich chirurg nie jest taki najgorszy na świecie. Z pewnością mogłyby ujść za jedną osobę.

operacje plastyczne

Ten chłopak zdecydowanie powinien pozwać lekarza, który powiększał mu usta. To musiał być błąd. Nikt chyba nie chciałby, żeby jego wargi wyglądały w taki sposób…

operacje plastyczne

Ta pani z pewnością mogłaby się wcielić w rolę pradawnego wampira. Rozumiemy pogoń za młodością, ale czy jej skóra jest jeszcze zrobiona ze skóry?

operacje plastyczne

Donatella Versace jest znana z operacji plastycznych i charakterystycznych blond włosów. W pewnym momencie chyba jednak przesadziła…

operacje plastyczne

Pete Burns to zmarły kilka lat temu wokalista grupy Dead or Alive. Mężczyzna był znany ze swojego często zmieniającego się, androgynicznego wyglądu, jednak ciągłe operacje doprowadziły do problemów zdrowotnych, a także przysporzyły mu sporo kłopotów ze zdrowiem psychicznym.

operacje plastyczne

Jocelyn Wildenstein jest znana z tego, że przeszła liczne operacje plastyczne i wiodła ekstrawagancki styl życia. Nazywana jest kobietą-kotem, ze względu na kształt, jakiego jej rysy nabrały pod wpływem zabiegów. Kiedy podczas rozwodu otrzymała od męża miliardy dolarów, sędzia orzekł, że nie może wykorzystać tych pieniędzy na dalsze operacje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Anna Mucha i jej tata nie zawsze mieli dobre relacje. Wszystko zmieniło się w dniu jej 18. urodzin
  4. Mąż od dłuższego czasu planował rozwód. Gdy przypadkiem znalazł dokumenty żony, aż przeszły go ciarki
  5. Wielkie zmiany w domu Borysa Szyca. Aktor nie posiada się z radości
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródła: fakt.pl, wikipedia.org

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"