Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Omenaa Mensah zaskakuje imponującym wzrostem. Ma nogi do samego nieba!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 25.01.2019 14:04

Omenaa Mensah zaskakuje imponującym wzrostem. Ma nogi do samego nieba!

Omenaa Mensah: wzrost gwiazdy jest zaskakujący. Ma nogi do samego nieba!
fot. facebook.com/Omenaa Mensah

Omenaa Mensah: wzrost pogodynki jest jednym z jej największych atutów. Nic dziwnego, że w początkach kariery zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu – z sukcesami! Mogłaby zupełnie zrezygnować z wysokich obcasów: ma nogi do samego nieba!

Zanim gwiazda TVN zaczęła karierę dziennikarską, zdarzało jej się dorabiać na wybiegach nie tylko w Polsce, a nawet całej Europie. Już w 2004 roku, gdy związała swoją ścieżkę zawodową z telewizją, zaproponowano jej sesje w magazynach Playboy i CKM. Nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych polskich dziennikarek. Chociaż już w lipcu skończy czterdzieści lat, nikt nie dałby jej więcej niż trzydzieści lat. Jednak oszałamiającej kariery nie zawdzięcza swojej urodzie, lecz inteligencji, ciężkiej pracy i wytrwałości. Omenaa Mensah: wzrost pogodynki jest naprawdę imponujący. Ile wynosi? Będziecie pod wielkim wrażeniem!

Ile wzrostu ma Omenaa Mensah?

Pogodynka TVN ma aż sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Mogłaby zupełnie zrezygnować z butów na wysokich obcasach, a jej nogi i tak będą wyglądać szałowo.

Omenaa Mensah doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Na swoim Instagramie chętnie prezentuje zdjęcia w szykownych stylizacjach. Na specjalne okazje najczęściej wybiera kreacje sięgające powyżej kolan, chociaż na czerwonym dywanie można też zobaczyć ją w iście hollywoodzkich sukniach do samej ziemi. Można zauważyć wyjątkowe upodobanie Mensah do czerni i czerwieni, które znakomicie współgrają z jej karnacją.

Co robi Omenaa Mensah?

Może się wydawać, że Omenaa Mensah obecnie przeżywa najszczęśliwszy okres w swoim życiu. Gwiazda odnalazła szczęście u boku nowego partnera. O kogo chodzi?

Rafał Brzoska jeden z najbogatszych Polaków. Z partnerką łączy go między innymi zamiłowanie do egzotycznych podróży, a także żyłka biznesowa. Mensah od lat rozważnie inwestuje w różne przedsięwzięcia i rozwija własną działalność, Brzoska ma na koncie m.in. firmę InPost i Paczkomaty.

Zakochani w 2017 roku powitali na świecie synka o imieniu Vincent. Wiadomość o ciąży pogodynki pojawiła się w mediach na krótko przed rozwiązaniem. Omenaa Mensah w ciągu tamtych dziewięciu miesięcy borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, dlatego wolała utrzymać swój wyjątkowy stan w tajemnicy. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Chłopczyk jest podobny do Rafała Brzoski, ma jasne włosy i buzię. Pod tym względem różni się od starszej o piętnaście lat przyrodniej siostry Vanessy, która wygląda jak wierna kopia mamy. Ciekawe, czy pójdzie w jej ślady?

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska chętnie dzielą się z fanami kulisami swojego udanego życia na portalach społecznościowych. Niedawno opublikowali fotografie wykonane podczas ferii zimowych. Para spędziła je we francuskiej części Alp, jeżdżąc na nartach i ciesząc się słoneczną pogodą.

Omenaa Mensah: wzrost gwiazdy jest imponujący. To naprawdę piękna kobieta!

omenaa mensah wzrost
omenaa mensah

Nic dziwnego, że Omenaa Mensah często stawia na stylizacje, które podkreślają jej długie nogi.

omenaa mensah wzrost

Pogodynka doskonale wie, które fasony podkreślają zalety jej smukłej sylwetki.

omenaa mensah wiek

Kilkunastoletnia Vanessa jest wierną kopią mamy.

omenaa mensah wzrost

Mimo upływu lat Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wyglądają na głęboko w sobie zakochanych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Yalitza Aparicio: kim jest? Nominowana do Oscara 2019 za rolę pierwszoplanową
  2. Dlaczego koty lubią się chować? Oto najczęstsze przyczyny
  3. Dorota Szelągowska bez makijażu. Dziennikarka olśniewa
  4. Dawid Kwiatkowski nową gwiazdą TVN! Nie uwierzycie, co tam będzie robił

źródło: jastrzabpost.pl