Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Omenaa Mensah i jej wymiary. Ma 175 cm, a jej biodra…
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 08.02.2019 14:29

Omenaa Mensah i jej wymiary. Ma 175 cm, a jej biodra…

Omenaa Mensah: wymiary gwiazdy. Ma 175 cm, a jej biodra...
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: wymiary gwiazdy są naprawdę spektakularne. Ma 175 cm, a jej biodra i talia – godne pozazdroszczenia. Nic dziwnego, że w przeszłości pracowała jako modelka. Najsłynniejsza polska pogodynka jest prawdziwą pięknością.

Egzotyczna uroda, nieprzeciętna inteligencja i ogromna charyzma – to cała Omenaa Mensah. Wymiary dziennikarki są także niesamowite. Ze swoimi nogami do ziemi i zabójczym uśmiechem robiła karierę na wybiegach w całej Europie. Ostatecznie uznała, że bardziej od kariery modelki pociąga ją dziennikarstwo i biznes. Udało nam się poznać sekret na temat dokładnych wymiarów Omeny Mensah. Jesteście ciekawi? Ma obłędną figurę!

Jakie ma wymiary Omenaa Mensah?

Jak podaje portal wymiarygwiazd.pl, wymiary Omeny Mensah wynoszą 91 cm (biust), 62 cm (talia) i 89 cm (biodra). To prawie tyle samo, ile miała Marilyn Monroe, legendarna aktorka i symbol seksu: 91-58-91.

Piękna pogodynka może poszczycić się figurą w typie klepsydry i biustem w rozmiarze D. To prawdziwa szczęściara – przy tak szczupłej sylwetce i wysokim wzroście trzeba mieć prawdziwe chody u matki natury, żeby cieszyć się tak sporym biustem.

Co robi Omenaa Mensah?

W ostatnim czasie nazwisko Omeny Mensah nie schodzi z czołówek portali i gazet. Powód? Pogodynka związała się z niezwykłym mężczyzną.

Partnerem Mensah jest Rafał Brzoska, przedsiębiorca i jeden z najbogatszych Polaków. Nic dziwnego, że dziennikarka ze swoją żyłką biznesową i niebanalną urodą zawróciła mu w głowie! Para doczekała się syna, któremu nadali imię Vincent. Chłopiec przyszedł na świat w 2017 roku. Tym bardziej godny podziwu jest fakt, że prezenterka tak szybko pozbyła się ciążowych kilogramów. Wiele kobiet potrzebuje lat, by wrócić do wcześniejszej wagi.

Mały Vincent nie jest pierwszym dzieckiem Omeny Mensah. Pogodynka ma córkę z poprzedniego związku o imieniu Vanessa. Nastolatka z roku na rok coraz bardziej angażuje się w działalność swojej mamy – Omenaa Foundation, zajmującą się promowaniem tolerancji oraz wspieraniem dzieci z najdalszych zakątków świata.

Piękna, szczęśliwie zakochana i bogata – życie Omeny Mensah wydaje się idealne. Ciężko pracowała na swój sukces i stanowi prawdziwą inspirację dla wszystkich kobiet.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

omenaa mensah wymiary

Omenaa Mensah: wymiary pogodynki są obłędne.

omenaa mensah wymiary

W młodości Omenaa Mensah występowała jako modelka na wybiegach w Europie.

omenaa mensah wymiary

Wzrost pięknej dziennikarki wynosi aż 175 centymetrów.

omenaa mensah wymiary

Omenaa Mensah i jej partner Rafał Brzoska. Pasują do siebie?

omenaa mensah wymiary

Omenaa Mensah z córka Vanessą. Nastolatka jest kopią swojej mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Szpak opowiedział o swoim związku: „Moja druga połówka nigdy nie będzie…”
  2. Promocja w Rossmannie 2+2 gratis! Lista NAJLEPSZYCH produktów
  3. Ile zarabia Joanna Krupa? Zarobki gwiazdy to grube MILIONY!
  4. Fanów wbiło w ziemię. SZOKUJĄCE zdjęcia gwiazdy „M jak Miłość” odbierają dech

źródło: jastrzabpost.pl