Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Omenaa Mensah wychodzi za mąż? Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.02.2019 12:17

Omenaa Mensah wychodzi za mąż? Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości

Co studiowała Omenaa Mensah
instagram.com@omenaamensah

Omenaa Mensah hucznie imprezowała z koleżankami w sobotni wieczór w Warszawie. Czy był to wieczór panieński dziennikarki? Czy prezenterka planuje wyjść za mąż za Rafała Brzózkę? Gwiazda postanowiła odnieść się do tych doniesień. Jej komentarz nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Omenaa Mensah niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Swoją ciążę utrzymywała w tajemnicy do samego końca. O swoim synku poinformowała dopiero, gdy przyszedł na świat. Czy gwiazda planuje wziąć również potajemny ślub ze swoim partnerem? Pogodynka wydała komentarz, który rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Czy Omenaa Mensah wychodzi za mąż?

O swoim związku Omenaa mówi tak samo niechętnie, jak o swojej ciąży. Ze swoim partnerem – Rafałem Brzózką pojawiła się pierwszy raz publicznie na Balu TVN we wrześniu 2018 roku, nikt nie wie od jak dawna są parą. Fani prezenterki zastanawiają się, czy ich ulubienica ma zamiar powiedzieć sakramentalne tak. Omenaa Mensah z partnerem nie wypowiadają się na ten temat, jednak ostatnie relacje gwiazdy na Instagramie sugerują nam, że dziennikarka zdecydowała się jednak sformalizować swój związek.

W ostatnią sobotę na profilu Omeny na Instagramie pojawiła się seria zdjęć z hucznej imprezy w Warszawie. Celebrytka wraz z przyjaciółkami były ubrane w takie same bluzy z napisem Bride Squad, bawiły się doskonale. W relacjach jej koleżanek kilka razy pada słowo panieński, czy oznacza to, że Omenaa postanowiła wziąć ślub z biznesmenem Rafałem Brzózką?

Omenaa Mensah komentuje ślub

Gwiazda zazwyczaj nie odnosi się od krążących wokoło niej plotek, jednak tym razem zrobiła wyjątek. W rozmowie z portalem JastrzabPost skomentowała całe zamieszanie.

– Potwierdzam, że mam najlepsze przyjaciółki na świecie i zdarza nam się spontanicznie spotkać i w damskim gronie bawić do rana. […] Nie, nie wychodzę za mąż. Nie mam w planach tego typu ceremonii. – powiedziała Omenaa w rozmowie z JastrzabPost

Jak się okazuje prezenterka nie prędko stanie przed ołtarzem, choć kto wie, może ślub chce ukryć przed światem tak samo, jak swoją ciążę? Jak myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah z przyjaciółkami w ostatnią sobotę postanowiła poimprezować z przyjaciółkami w Warszawie.

Wszystkie dziewczyny miały na sobie bluzy z napisem Bride Squad, co sugeruje nam, że był to wieczór panieński.

Prezenterka w rozmowie JastrzabPost zdementowała krążące plotki. -Nie, nie wychodzę za mąż. Nie mam w planach tego typu ceremonii- wyznała.

Omenaa Mensah stara się chronić swoją prywatność, aczkolwiek chętnie pokazuje swojego partnera na Instagramie.

Prezenterka jest bardzo związana ze swoją mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyniki Oscarów 2019! Mamy pełną listę zwycięzców
  2. Oscary 2019. Queen wystąpi podczas gali wręczenia statuetek?
  3. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Dzieli ich 18 lat, łączy gorące uczucie
  4. Pierwsza żona Pawła Pawlikowskiego zmarła na raka. Była sławną pianistką

źródło: jastrzabpost.pl