Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jakim samochodem jeździ Omenaa Mensah? Kosztuje nawet 700 tysięcy zł
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 17.02.2019 16:55

Jakim samochodem jeździ Omenaa Mensah? Kosztuje nawet 700 tysięcy zł

omenaa mensah: samochód
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: samochód pogodynki to król wśród aut. Piękna dziennikarka ma nosa do interesów. Zarabia krocie na swoich licznych biznesach oraz pracy w mediach. Nic dziwnego, że stać ją na pojazd, który według portalu sellebryci.pl kosztuje nawet 700 tysięcy zł!

Jej historia jest najlepszym dowodem na to, że ciężka praca oraz determinacja naprawdę popłacają. Gruntownie wykształcona, przedsiębiorcza oraz niesamowicie pracowita, robi karierę jako dziennikarka i bizneswoman. Dzięki zarobionym pieniądzom może pozwolić sobie na życie w luksusie, w tym zakup wymarzonego auta. Na który model zdecydowała się Omenaa Mensah? Samochód pogodynki kosztuje tyle, co luksusowe mieszkanie!

Omenaa Mensah: samochód gwiazdy kosztuje nawet 700 tysięcy zł

Jak informuje portal sellebryci.pl, Omenaa Mensah zdecydowała się na zakup samochodu Range Rover SVR, wartego minimum 674 tysięcy złotych. Jest w nietypowym, niebieskim kolorze.

Omenaa Mensah miała wcześniej jeździć wartym 300-350 tysięcy złotych Mercedesem GLE Coupe. Ostatecznie zmieniła auto na dwukrotnie droższy model. Nie da się zaprzeczyć, że piękna pogodynka ma świetny gust, a jej samochód naprawdę robi wrażenie! Pogodynka jest znakomitym kierowcą z ogromnym doświadczeniem:

– Raczej nie należę do niedzielnych kierowców, bo robię ok. 40 i więcej tysięcy kilometrów rocznie. To jest dużo jak na kobietę – cytuje Mensah portal lifestyle.newseria.pl.

Swoją przygodę z motoryzacją Omenaa rozpoczęła, kiedy miała zaledwie siedemnaście lat: wtedy udało jej się zdać egzamin na prawo jazdy. Pierwszym autem pogodynki był… maluch! Nie zawsze szło jej z płatka.

– Ten maluch to dla mnie kultowe auto, od którego się zaczyna przygodę z motoryzacją, no teraz już nie. […] Pamiętam, jakie problemy były z kluczykiem, trzeba było coś pryskać, żeby to odmarzło. I marzyłam wtedy, żeby mieć samochód na pilocika, po jakimś czasie się to spełniło – czytamy na lifestyle.newseria.pl

Co robi Omenaa Mensah?

Pogodynka TVN słynie z dobrego gustu oraz… słabości do luksusu. Nic dziwnego: w końcu na swój sukces ciężko pracowała całe życie, więc dlaczego miałaby sobie odmawiać drobnych przyjemności?

Omenaa kocha podróże, w których często towarzyszy jej partner życiowy Rafał Brzoska. Para ma małego synka o imieniu Vincent. Z okazji walentynek Mensah i Brzoska opublikowali wspólne zdjęcie z romantycznej randki. Wyglądają na głęboko zakochanych!

Para wzięła także udział w corocznym Balu Dziennikarzy, z którego dochód jest przeznaczany na cele charytatywne. Idea pomagania to temat szczególnie bliski sercu dziennikarki, która prowadzi fundację zajmującą się wspieraniem potrzebujących.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

omenaa mensah samochód

Omenaa Mensha: samochód pogodynki jest wart tyle, co luksusowe mieszkanie!

omenaa mensah samochód

Omenaa Mensah jest nie tylko dziennikarką, ale też znakomitą bizneswoman.

omenaa mensah samochód

Omenaa Mensah z córką Vanessą.

omenaa mensah samochód

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska tworzą wspaniałą parę.

omenaa mensah samochód

Jak podoba wam się samochód Omeny Mensah?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Agnieszka Radwańska? W tak młodym wieku osiągnęła już wszystko
  2. Jaka fryzura odmładza po 40? Zapomnij o długich włosach
  3. Ile zarabia Joanna Liszowska? Zarobki aktorki pozwalają na życie w luksusie
  4. Rodzice Agnieszki Chylińskiej nie wspierali jej kariery? Szczere wyznanie piosenkarki

źródła: lifestyle.newseria.pl, sellebryci.pl