Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciąża pokrzyżowała plany Omeny Mensah? Gwiazda w szczerym wyznaniu
Robert Głowacki
Robert Głowacki 11.03.2019 16:21

Ciąża pokrzyżowała plany Omeny Mensah? Gwiazda w szczerym wyznaniu

omenaa mensah: ciąża
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: ciąża pokrzyżowała jej plany? Pierwszą córkę Vanessę dziennikarka urodziła 15 lat temu, a swoje drugie dziecko zaledwie rok temu. Gwiazda w szczerym wyznaniu opisuje, jak macierzyństwo wpłynęło na jej całe życie.

Narodziny dziecka są wyjątkowym momentem w życiu każdej kobiety. W przypadku popularnej prezenterki urodzenie pierwszego dziecka zmieniło bieg jej życia. Omenaa Mesnah: ciąża gwiazdy wytyczyła całą ścieżkę jej kariery.

Omenaa Mensah: ciąża zmieniła życie pogodynki

Omenaa Mesnah zadebiutowała w polskich mediach już ponad 15 lat temu. Prowadzenie pasma pogodowego w TVN przyniosło jej ogromną popularność i sympatię widzów, którą może cieszyć się po dziś dzień. Prywatnie, prezenterka jest matką dwójki dzieci. Swoją starszą córkę, 16-letnią już Vanessę chętnie zabiera na oficjalnie wyjścia, za to drugą ciążę do samego końca ukrywała przed mediami. W rozmowie z portalem Plejada opowiedziała o swoich dzieciach, co więcej gwiazda wyznała, że pierwsza ciąża pokrzyżowała jej plany, a jej życie całkiem się zmieniło.

– Zawsze chciałam mieć dużą różnicę wieku między dziećmi. Do tego dążyłam i udało mi się to zrealizować. Urodziłam Vanessę, jak miałam 23 lata. Dzięki Vanessie zostałam w Polsce i dziś robię to, co robię. (…) Pewnie, gdybym mieszkała za granicą, to te losy zupełnie inaczej by się potoczyły. – zwierzyła się Plejadzie Omenaa Mensah.

Dlaczego Omenaa Mensah ukrywała ciążę?

Swego czasu prezenterka zniknęła z anteny TVN, jak również z mediów. Nie pojawiała się na imprezach, na swoich mediach społecznościowych też była o wiele mniej aktywna. Fani byli w szoku, ponieważ wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że pogodynka spodziewa się dziecka. Dopiero po narodzinach dziecka prezenterka poinformowała o swoim drugim dziecku i przedstawiła swojego partnera – Rafała Brzoskę. Dlaczego postanowiła ukryć ciążę? W rozmowie z Marcinem Cejrowskim wyjaśniła, co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji.

– Taka była moja decyzja i udało się ją skutecznie zrealizować. (…) Ciąża to jest ważny temat i ważna sprawa. Jestem na takim etapie swojego życia, że nie muszę ani na tym zarabiać, ani się z tym obnosić. Mogę to mieć tylko i wyłącznie dla siebie. Pewne rzeczy są nie na sprzedaż i to właśnie nie jest na sprzedaż – cytuje gwiazdę portal plejada.pl.

Omenaa Mensah: ciąża

Gdyby nie pierwsza ciąża dziennikarki, ta najprawdopodobniej wyjechałaby z Polski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc, kim jest
  2. Joanna Liszowska w nowych włosach! Nie jest już blondynką!
  3. Isabel Marcinkiewicz zniszczy karierę „Kaza”? „W życiu prywatnym lekceważy sobie prawo”
  4. Anna Dymna uratowała swojego męża przed śmiercią w płomieniach. Pożar strawił ich majątek

źródło: plejada.pl