Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oliwia Bieniuk mogła dostać FORTUNĘ. Nie zobaczy ani grosza przez swojego ojca
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 21.03.2018 12:31

Oliwia Bieniuk mogła dostać FORTUNĘ. Nie zobaczy ani grosza przez swojego ojca

anna przybylska
instagram.com @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk dzięki swojej oryginalnej urodzie miała ogromną szansę, aby wybić się w świecie modelingu. Rodzina nie popierała jednak tej decyzji i dziewczyna postanowiła na ten moment zawiesić karierę, rezygnując również z dochodowych kontraktów.

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dużą wagę przykłada do swojego profilu na Instagramie, gdzie często udostępnia zdjęcia. Dzięki temu została dostrzeżona przez przedstawicieli marki Reserved i zaproszona do kampanii reklamowej.

Wstrzymanie kariery córki przez Bieniuka

Przed Oliwią Bieniuk kariera stała otworem. Jej ojcu nie do końca podobał się plan na życie jego dorastającej córki, która jego zdaniem jest jeszcze zbyt młoda na rozpoczęcie pracy jako modelka.

Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas – wyznał Bieniuk w „Na żywo”.

Głos w sprawie zabrała również bliska przyjaciółka zmarłej Anny Przybylskiej.

Kiedy ja zaczynałam, to nie był ten sam show-biznes. Dzisiaj są hejterzy i krytyka, wszechobecna. Trzeba być silnym, by temu sprostać, a dziecko, niestety, jest bardzo podatne na krytykę. To jest niebezpieczne – stwierdziła Katarzyna Bujakiewicz.

Na razie Oliwia musiała dostosować się do zakazu Jarosława Bieniuka, jednak w przyszłości może postanowi wrócić do kariery modelki. Myślicie, że ojciec podjął słuszną decyzję?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Britney Spears nową twarzą kampanii prestiżowej marki odzieżowej
  2. Chcą go zniszczyć! Tomasz Komenda musi ZAPŁACIĆ za pobyt w więzieniu?
  3. Żona Sławomira pokazała dużo! „Takie piersi to skarb”

Źródło: pikio.pl