Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olga Kalicka pokazała nowego chłopaka! To prawdziwy przystojniak
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 20.08.2018 14:34

Olga Kalicka pokazała nowego chłopaka! To prawdziwy przystojniak

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Olga Kalicka nie jest jeszcze dobrze znana szerszej publiczności, kojarzyć ją można głównie z epizodycznej roli w Rodzince.pl, M jak miłość czy występie w Tańcu z Gwiazdami. Za dziewczyną długo ciągnął się przydomek „dziewczyny Musiała”. Teraz wiemy, że Olga ma nowego chłopaka, którego zdjęcie pokazała na Instagramie. To prawdziwe ciacho!

Gwiazdy, które swoje kariery zaczynają jako dzieci – nie mają łatwo. Omijają je zazwyczaj wszystkie przywileje dziecka. Beztroska zabawa, wakacyjne wyjazdy i pierwsze miłości. Dojrzewanie na oczach milionów widzów, bez wątpienia zakrzywia nam rzeczywistość i nie pozwala w spokoju przeżywać wszystkich etapów.

Młode gwiazdy są też często mocno zapracowane i w ich codzienności, nie ma mowy o życiu prywatnym i budowaniu relacji. Olga Kalicka długo była tego przykładem, ostatnio jednak coś się u niej zmieniło.

Olga Kalicka ma chłopaka?

Niegdyś łączona ze swoim kolegą z planu – Maćkiem Musiałem, dziś wiadomo, że u boku pięknej aktorki stoi równie przystojny mężczyzna.

Jak dowiedział się magazyn Flesz, nowym wybrankiem Olgi Kalickiej, jest niejaki Cezary. Para zna się ponoć od 12 lat i wszystko zaczęło się zmieniać, gdy mężczyzna wyjechał do Stanów Zjednoczonych na studia. Teraz Olga udostępniła na swoim profilu zdjęcie, które podpisała słowami:

– Niedawno obchodziłam 25 urodziny. ???? Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość! #loveisintheair#Kosmos

Olga Kalicka w Tańcu z Gwiazda

Olga Kalicka w 2016 roku tańczyła w Tańcu z Gwiazdami stacji Polsat. Dziewczynie do pary przypadł Rafał Maserak i razem z nim doszła do Wielkiego Finału, zajęła drugie miejsce. Mimo porażki miłość do tańca pozostała, Olga wciąż rozwija się w tym kierunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Facekini to nowy trend, który wygląda przerażająco
  2. Dlaczego faceci zawyżają liczbę kobiet, z którymi się przespali? My wiemy
  3. 5 sygnałów, że on jest beznadziejny w łóżku