Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olga Kalicka ogłosiła radosną nowinę. „Wczoraj do 4 nad ranem”
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 29.07.2020 23:06

Olga Kalicka ogłosiła radosną nowinę. „Wczoraj do 4 nad ranem”

Olga Kalicka
fot. Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka niedawno została mamą, diametralnie zmieniła swoją fryzurę i przechodzi renesans kariery. Tą radosną nowiną zaskoczyła niemal wszystkich internautów. Znamy szczegóły oświadczenia aktorki.

Olga Kalicka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała radosne wieści. Nikt nie spodziewał się ponownie takich rewelacji z jej życia. Wczoraj o 4 nad ranem — gwiazda zdradziła. Co wtedy wydarzyło się w jej życiu? Niesamowite, jak promiennie wygląda. Radość kipi od niej na kilometr.

Olga Kalicka przekazała wspaniałą wiadomość

Gwiazda postanowiła za pośrednictwem Instagrama podzielić się ze światem wspaniałą nowiną. Internauci przekazują setki gratulacji i porad, jak poradzić sobie z nową rzeczywistością. To będzie prawdziwe wyzwanie dla artystki.

Olga Kalicka jako świeżo upieczona mama szybko wróciła do zawodu. Okazało się, że wybór był trafny, ponieważ aktorka wzbija się na wyżyny sławy. Radosna nowina, którą przekazała, może wpłynąć na jej zawodowy rozwój?

  1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
  2. Zarabiasz mniej niż 3300 zł? Mamy bardzo dobre wieści
  3. Jarosław Kaczyński pilnie spotkał się z Mateuszem Morawieckim. Przekazał premierowi poufne informacje

Olga Kalicka wyznała całą prawdę

Aktorka za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że razem z partnerem podjęli kolejną przełomową decyzję w życiu. Chodzi o zmianę mieszkania. Gwiazda powiedziała też, że do późnych godzin próbowała uporządkować swoją szafę. Na szczęście uprzejmi internauci od razu w komentarzach przesłali jej setki rad, jak usprawnić przeprowadzkę.

– Podjęliśmy decyzje o zmianie mieszkania, a to oznacza jedno: PAKOWANIE! Wczoraj do 4 nad ranem próbowałam zrobić generalny porządek w moich szafach… Czy ktoś mnie tu zrozumie? – napisała Olga Kalicka pod zdjęciem z samochodu. Mamy nadzieję, że decyzja okaże się genialnym wyborem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.