Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olaf Lubaszenko przeszedł operację, jest podłączony do kroplówki. Prosi tylko o jedno
Karol Osiński
Karol Osiński 29.03.2021 23:24

Olaf Lubaszenko przeszedł operację, jest podłączony do kroplówki. Prosi tylko o jedno

olaf lubaszenko
fot. instagram.com/lubaszenkoo

Jeszcze przed kilkunastoma miesiącami Olaf Lubaszenko zmagał się z bardzo dużą nadwagą. W pewnym momencie jego waga wskazywała na 165 kilogram. Dzięki determinacji i odpowiedniej diecie zrzucił ponad 80 kg. Tymczasem poinformował fanów, że jest w trakcie rehabilitacji i prosi ich o trzymanie kciuków.

Olaf Lubaszenko to jeden z najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych polskich aktorów. Syn legendarnego Edwarda Linde-Lubaszenki walczy ze zdrowiem, jednak wszystko jest na dobrej drodze.

Olaf Lubaszenko po operacji

Waga Olafa Lubaszenki stała się powodem do obaw nie tylko dla jego samego, ale również dla fanów aktora. Dzisiaj waży już o 80 kilogramów mniej, jednak w dalszym ciągu zmaga się z problemami zdrowotnymi, co udowodnił już kilka tygodni temu, publikując zdjęcie, na którym był podłączony do kroplówek.

Aktor zalicza się do grona celebrytów, którzy regularnie prowadzą swoje media społecznościowe i informują fanów o tym, co się dzieje w ich życiu prywatnym. Dzięki temu jego profil na Instagramie obserwuje już 19,9 tys. użytkowników.

W ostatnim z zamieszczonych wpisów Lubaszenko zdradził ludziom, że przechodzi rehabilitację, która była konieczna po mającej miejsce w sobotę operacji. Poprosił zatem swoich fanów o to, by trzymali za niego kciuki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień dobry! Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacz – oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich… Trzymajcie proszę kciuki, za rehabilitację! A ja-mimo chwilowo ograniczonej mobilności-postaram się być z Wami w nieustającym kontakcie– napisał Olaf Lubaszenko.

Olaf Lubaszenko nadwaga

Sytuacja Lubaszenki była najdelikatniej mówiąc nieciekawa. Aktor w pewnym momencie życia ważył 165 kilogramów i o mały włos nie zdecydował się na operację żołądka. Był w stałym kontakcie ze specjalistą, jednak w osiągnięciu sukcesu pomogły mu przede wszystkim odpowiednia dieta oraz zwiększona ilość ruchu.

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – powiedział kiedyś w wywiadzie dla Radia Zet.

Lubaszenko w swojej karierze grał w takich hitach jak: Barwy Szczęścia, E=mc2, czy 13 posterunek. Poza aktorstwem zajmował się także reżyserowaniem, a jednym z jego dzieł jest drugi z wymienionych wcześniej filmów, gdzie zagrał główną rolę.

W serialu Barwy Szczęścia przez 4 lata wcielał się w postać ratownika medycznego oraz ojca czwórki dzieci Romana Pyrki.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com