Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ola Kwaśniewska szczerze o ciąży. Niezwykle przykre, przez co przechodzi
Marta Kulik
Marta Kulik 06.09.2021 12:55

Ola Kwaśniewska szczerze o ciąży. Niezwykle przykre, przez co przechodzi

ola kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska niezwykle rzadko porusza prywatne tematy publicznie. Z okazji powrotu do telewizji podczas jednej z rozmów zdecydowała się na szczere wyznanie. Chodziło o ciążę i bycie rodzicem.

Pierwszy odcinek programu Miasto Kobiet prowadzonego przez Aleksandrę Kwaśniewską i Marzenę Rogalską dotyczył rodzicielstwa. Okazuje się, że córka prezydenckiej pary ma przez to kłopoty… towarzyskie.

Ola Kwaśniewska o dzieciach

Podczas rozmowy z Agnieszką Maciąg i Zosią Zborowską Kwaśniewska szczerze wyznała, że ciąże koleżanek nie są dla niej łatwe. Czuje się wręcz zdradzona.

– Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona – powiedziała.

Na te słowa szybko zareagowała Zofia Zborowska, która postanowiła rozluźnić atmosferę i zapytała o… psa Oli. Tym razem prowadząca również postawiła na szczerość – zdradziła, że przyjaciółka, z którą łączy ją uwielbienie do zwierząt, też… zaszła w ciążę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Wczoraj ślub córki, a dziś Iza Małysz ogłosiła radosną nowinę, gratulacjom nie ma końca

Źródło: Jastrząb Post