Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ola Kwaśniewska przerwała milczenie. Mocne wyznanie obiegło sieć. „Umarłabym ze wstydu”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 12.12.2021 15:57

Ola Kwaśniewska przerwała milczenie. Mocne wyznanie obiegło sieć. „Umarłabym ze wstydu”

Ola Kwaśniewska
Fot. Instagram.com / aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska od niedawna znów pracuje w telewizji – tym razem jako współprowadząca programu Miasto Kobiet na TVN Style. W jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała, co tak naprawdę myśli o popularnym zjawisku w social mediach.

To moja metoda na poradzenie sobie z medium, które jest trochę próżne i auto promocyjne. Moje poczucie humoru jest mechanizmem obronnym – stwierdziła Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska: Umarłabym ze wstydu

Ola Kwaśniewska w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała, jakie ma podejście do trendów, które panują w social mediach, a w szczególności do popularnych hasztagów.

Jak stwierdziła, koncepcja hasztagów ją nieco krępuje. Jej zdaniem moda ta ma w sobie zbyt dużo próżności, którą Kwaśniewska postanowiła wyśmiewać.

Jak widzę hasztag pretty girl czy polish girl to bym, umarła ze wstydu gdybym dała takie oznaczenie mojego zdjęcia, dlatego zaczęłam pisać długie hasztagi i okazało się, że ludzi to bardzo bawi. To moja metoda na poradzenie sobie z medium, które jest trochę próżne i auto promocyjne. Moje poczucie humoru jest mechanizmem obronnym – wyznała.

Poczucie humoru jest ponadto dla Oli dobrą metodą na radzenie sobie z nagminną oceną opinii publicznej. To właśnie dorastając na oczach całej Polski jako córka prezydenta, wypracowała sobie taką metodę radzenia sobie z krytyką.

Takie dorastanie jest trudne, bo czujesz się cały czas obserwowana i boisz się potknąć. Poczucie humoru nie tylko wtedy pomaga, ale generalnie pomaga w życiustwierdziła.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”