Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ola Kwaśniewska pouczyła męża. Przy okazji okazało się, że Kuba Badach ma kłopoty zdrowotne
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 01.06.2021 19:36

Ola Kwaśniewska pouczyła męża. Przy okazji okazało się, że Kuba Badach ma kłopoty zdrowotne

Ola Kwaśniewska (1)
TRICOLORS/East News

Użytkownicy Instagrama nie spodziewali się podobnych informacji: Ola Kwaśniewska skarciła swojego małżonka za wzmożoną aktywność w social mediach. Przy okazji wyszło na jaw, że ukochany córki byłego prezydenta Polski boryka się z problemami natury zdrowotnej.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach od lat tworzą zgrany małżeński duet. Tworzą związek od 2012 roku, gdy powiedzieli sobie „tak”. W ich relacji znacznie bardziej aktywna w internecie jest córka byłego prezydenta Polski. Tym większe było zdziwienie fanów, gdy to małżonek Oli Kwaśniewskiej nagle opublikował w sieci kilka postów z rzędu.

Ola Kwaśniewska skarciła męża. Przy okazji wydało się, że Kuba Badach boryka się z problemami ze zdrowiem

To właśnie za nadmierną aktywność w sieci Ola Kwaśniewska postanowiła zganić wybranka. Informacja ta wyszła na jaw po tym, jak jedna z internautek zwróciła uwagę, że publikacja aż trzech wrzutek to w przypadku Kuby Badacha „szaleństwo”.

Małżonek Oli Kwaśniewskiej zgodził się z tym stwierdzeniem. Wyjawił, że jego ukochana również uznała takie posunięcie za niezbyt dobre, co prawdopodobnie napisał z domyślnym przymrużeniem oka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Aż mnie żona okrzyczała – odpowiedział użytkowniczce Instagrama Kuba Badach.

W sekcji komentarzy pod nowymi publikacjami małżonka Oli Kwaśniewskiej można znaleźć również taki, który nawiązuje do stanu jego zdrowia. Okazuje się, że Kuba Badach ma problemy z kończynami dolnymi.

Skąd wiesz o moich problemach z kolanami i biodrem? – dopytywał w jednej z odpowiedzi na komentarz ukochany Oli Kwaśniewskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kuba Badach (@tenkubabadach)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: SuperExpress