Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ola Kwaśniewska pokazała, jak wygląda posiadłość jej rodziców. Imponujące zdjęcia obiegają sieć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.07.2022 23:26

Ola Kwaśniewska pokazała, jak wygląda posiadłość jej rodziców. Imponujące zdjęcia obiegają sieć

Ola Kwaśniewska
fot.instagram.com/aleksandraleksandrowna/

Ola Kwaśniewska w mediach społecznościowych ochoczo relacjonuje kulisy wypoczynku w rodzinnej posiadłości. Była para prezydencka zadbała o to, by bliscy mogli odpocząć w malowniczym krajobrazie natury. 

Córka byłego prezydenta Polski jest znana ze swojej prężnej działalności w mediach społecznościowych. Ostatnio ochoczo dzieli się swoim pobytem w rodzinnej miejscowości na Mazurach.

Ola Kwaśniewska może liczyć na przeróżne wygody oraz atrakcje, które z pewnością umilą jej wypoczynek. Niejeden obserwator z radością by się z nią zamienił miejscami.

Ola Kwaśniewska korzysta z wakacji w rodzinnej posiadłości

Była para prezydencka lata temu zainwestowała we własny zakątek na Mazurach, gdzie chętnie spędzają wolne chwile. Podwyższona temperatura ostatnich dni wręcz zachęcała do wybrania się w wakacyjną podróż, co uczyniła córka byłego prezydenta.

Od kilku dni media społecznościowe Oli Kwaśniewskiej wypełnione są postami i relacjami z pobytu w malowniczej posiadłości. Do dyspozycji prezenterki telewizyjnej jest jezioro, po którym chętnie pływa łódką, a także zacisze domu, w którym może odpocząć od zawodowych obowiązków.

Posiadłość Kwaśniewskich z zewnątrz prezentuje się naprawdę bajkowo. Uroku budynkowi dodaje zielona roślinność, która oplata każdy cal ściany. W relacjach dziennikarki można zauważyć, że wnętrze jest równie klimatyczne. Mieszkańcy wieczorami mogą m.in. spędzić miło czas przy kominku wypełnionym pięknymi kwiatami.

Udostępniane przez influencerkę zdjęcia zapowiadają wręcz bajeczny wypoczynek. W takim otoczeniu Ola Kwaśniewska z pewnością załaduje baterie do kolejnych wyzwań podczas prowadzenia talk-show „Miasto Kobiet”.

Ola Kwaśniewska na wakacje wybiera się w doborowym towarzystwie

Jak powszechnie wiadomo, żeby spędzić miło czas, nie wystarczy malownicza miejscowość. Ważne, aby przy naszym boku znaleźli się ludzie, którzy potrafią w mgnieniu oka wprowadzić nas w pozytywny nastrój.

Doskonale wie o tym Ola Kwaśniewska, która na wakacje nie rusza się bez ukochanego męża oraz pupila. W mediach społecznościowych dziennikarki często można zobaczyć jej wspólne zdjęcia z wybrankiem, a także fotografie uroczego psiaka.

Mając przy boku ukochane osoby, Ola Kwaśniewska może być spokojna o wypoczynek podczas tegorocznych wakacji. Otaczająca ją przyroda tylko bardziej pomoże się odprężyć w ciągu upalnych dni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Ola Kwaśniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aleksandra Kwaśniewska wygadała, jakim ojcem był Aleksander Kwaśniewski. Ujawniła długo skrywane sekrety rodziny
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić