Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ola Jordan – WIEK, MĄŻ, TANIEC Z GWIAZDAMI, POCHODZENIE
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 08.10.2019 17:34

Ola Jordan – WIEK, MĄŻ, TANIEC Z GWIAZDAMI, POCHODZENIE

Fot. jamesandola.com

Ola Jordan wytrawnym widzom programów rozrywkowych może kojarzyć się z najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Niewiele osób wie, kim naprawdę jest zjawiskowa jurorka, zwłaszcza że w polskich mediach pojawiła się nagle. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami i dlaczego wzbudza tyle kontrowersji? Dlaczego jest porównywana z Joanną Krupą?

W polskich mediach pojawiła się nagle. Chociaż w Wielkej Brytanii Ola Jordan jest wszystkim dobrze znana, to Polacy zastanawiają się, kim jest wysportowana blondynka o zagranicznym nazwisku i…specyficznym akcencie. Jakie tajemice kryje gwiazda? Jak znalazła się w jury polskiej edycji Tańca z Gwiadami? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w nieniejszym artykule.

Ola Jordan, kim jest gwiazda?

Wiele osób zastanawia się, kim jest Ola Jordan. Fani, którzy oglądają programy rozrywkowe, mogli zetknąć się z jej nazwiskiem w telewizji. Jak się okazuje, kobieta w 2018 roku zastąpiła Beatę Tyszkiewicz w kolejnej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Wiele osób zastanawia się jak Jordan znalazła się w jury programu i kim właściwie jest zjawiskowa blondynka. Jak się okazuje, Ola Jordan ma za sobą pewne osiągnięcia i jest rozpoznawalna w tanecznym świecie. Jednocześnie, gwiazda wzbudza spore kontrowersje, zwłaszcza na Wyspach Brytyjskich. To właśnie w Zjednoczonym Królestwie Ola Jordan spędziła większą część swojego życia. Ile lat ma Ola Jordan? Jurorka Tańca z Gwiazdami urodziła się 30 września 1982 roku i obecnie ma 36 lat.

Czy Ola Jordan pochodzi z Polski?

Zarówno nazwisko, jak i akcent Oli może budzić wątpliwości dotyczące jej pochodzenia. Chociaż piękna uroda jest typowo ‚polska’, a Ola świetnie porozumiewa się w języku polskim, to dla niektórych jej pochodzenie wciąż pozostaje zagadką. Skąd pochodzi Ola Jordan? Na swojej oficjalnej stronie gwiazda napisała, że pochodzi z małego miasteczka o nazwie Nielisk. Dorastała również w Polsce w mieście Legionowo, które jest położone niedaleko Warszawy, gdzie pozostała do 17 roku życia.

Życie pisze różne scenariusze, a Ola za sprawą partnera przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Tam udało jej się zrobić karierę i wyjść za mąż. Może to być zaskakujące, ale brytyjskie media śledzą każdy krok pary. Tancerka pozostała tam, aż do momentu, kiedy polska edycja Tańca z Gwiazdami zaproponowała jej udział programie. Ola w 2018 roku zasiadała w jury, jednocześnie zastępując Beatę Tyszkiewicz. Przyznała, że Polskę czasami odwiedza.

– Przyjeżdżam, kiedy chcę się zobaczyć z rodzicami, z rodziną. Mam tutaj najbliższych, także przyjeżdżam, jak tylko mogę. Rodzice do mnie przyjeżdżają też — powiedziała Ola Jordan dla fakt24.pl

Rodzice Oli Jordan na stałe mieszkają w Polsce, podobnie jak starsza siostra Monika. Na Instagramie gwiazdy możemy zauważyć, że ta dba o relacje z bliskimi i często stara się z nimi widywać. Świadczyć o tym może fakt, że często publikuje zdjęcia ze swoją siostrą Moniką, której kariera poszła w innym kierunku. Siostra Oli jest farmaceutką.

Ola Jordan osiągnięcia

Nie bez powodu polska edycja Tańca z Gwiazdami zaprosiła do jury właśnie Olę Jordan. Gwiazda od lat zajmuje się tańcem, a pierwszą styczność z nim miała już w wieku 10 lat. Podczas wczesnych szkolnych lat jej nauczyciel zauważył, że świetnie sobie radzi i ma prawdziwy talent. Polecił więc jej rodzicom, aby zapisali młodą Olę do szkoły tańca, gdzie będzie mogła się dalej rozwijać. W szczególności chodziło o to, by nowa szkoła dała jej możliwość startowania w konkursach i pomogła w znalezieniu partnera do tańca. Ola była bardzo zafascynowana propozycją nauczyciela i pragnęła, by rodzice pozwolili jej uczęszczać do szkoły tańca.

– Kiedy byłam młoda, oglądałam programy taneczne i pomyślałam „to właśnie chcę robić”. Kiedy moja szkoła reklamowała lekcje tańca, naprawdę błagałam moją mamę, żeby mi pozwoliła — czytamy w notce biograficznej na stronie jamesandola.com

Iwona Pavlovic nauczycielką Oli Jordan?

Marzenia się spełniły i w wieku 12 lat została przeniesiona do szkoły tańca, gdzie jedną z jej nauczycielek była Iwona Pavlović.

– Ja Iwonę znam bardzo długo, bo była moją nauczycielką tańca dawno, dawno temu, i znam Michała bardzo dobrze też — powiedziała Ola Jordan dla fakt24.pl

W nowej szkole znalazła partnera do tańca i od razu zaczęła brać udział w wymarzonych konkursach. Kolejne lata to już ciężka praca, która jak widać, opłaciła się. Przez okres nauki w szkole tańca starała się, aby zdobywać kolejne ‚klasy’, były one potrzebne, aby w przyszłości miała możliwość wzięcia udziału w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Niesamowity talent pozwolił jej przejść przez wszystkie klasy, aż w wieku 17 lat Ola wzięła udział w wyżej wymienionych zawodach. Tancerka w bardzo młodym wieku miała za sobą ogromne sukcesy, w 1999 roku zdobyła Mistrzostwo Polski. Tańczyła wtedy w parze z Przemkiem Łowickim. Drzwi do kariery zostały otwarte, dlatego jeszcze w tym samym roku wyjechała z Przemkiem na Mistrzostwa Świata. Ola odniosła kolejny wielki sukces i wraz ze swoim tanecznym partnerem dostała się do Top 12.

Wielka miłość Oli Jordan

Chociaż współpraca z Przemkiem przyniosła duże sukcesy, to zaraz po Mistrzostwach para taneczna się rozstała. Tancerka zaczęła poszukiwać nowego partnera, z którym mogłaby tańczyć i brać udział w zawodach. Szczęście przyszło samo, bo zadzwonił do niej James Jordan z propozycją współpracy. Tancerka się zgodziła, a mężczyzna w 2000 roku przyleciał do Polski. Szybko okazało się, że tworzą idealny duet, a Ola, która nie skończyła jeszcze osiemnastu lat, podjęła decyzję o wyprowadzce do Wielkiej Brytanii. Dalsza jej kariera, a co więcej życie prywatne, jest już związane z Jamsem. Zaledwie pół roku po wyjeździe z kraju zaczęli razem startować w zawodach, między innymi w Dutch Open. Udało im się również reprezentować Anglię na Mistrzostwach Świata. Ola i James bardzo zbliżyli się do siebie i postanowili stworzyć duet nie tylko na parkiecie, ale również w życiu prywatnym.

Ślub z Jamsem Jordanem

2003 rok to cudowny czas dla Oli Jordan. Wykształciła się tanecznie, brała udział w wielu zawodach, zdobyła mistrzostwo i co więcej, miała u swojego boku mężczyznę, który dzielił z nią pasję i towarzyszył na wszystkich możliwych zawodach. W październiku tego samego roku para wzięła ślub. Co ciekawe Ola miała wtedy 21 lat. Zmianom nie był koniec, a swoje para swoje działania rozszerzyła o kolejny kontynent. Chociaż w tamtym okresie zrezygnowali z brania udziału w zawodach, to postanowili uczyć tańca latynoskiego. Oboje przeprowadzili się do Hongkongu i tam realizowali swój pomysł. Po kilku latach spędzonych w Azji postanowili wrócić do Wielkiej Brytanii i kontynuować swoje sukcesy.

Męża Oli do tańca zmusili rodzice

James Jordan towarzyszy tancerce już od dziewiętnastu lat. Wiele ludzi zastanawia się, kim jest maż Oli Jordan? Chociaż znamy już miłosną historię pary, to na tym etapie warto byłoby się przyjrzeć samemu Jamesowi. Mąż Oli jest od niej 4 lata starszy, urodził się 13 kwietnia 1978 roku. Przygodę z tańcem zaczął w podobnym wieku, co jego partnerka, jednak za sprawą swoich rodziców, którzy również byli związani z tańcem.

Zostałem zmuszony przez moich rodziców i na początku był to świetny śmiech, po prostu poszedłem na zabawę i nie byłem aż tak zainteresowany — napisał James na swojej oficjalnej stronie jamesandola.com

Z czasem zabawa zamieniła się w pasje, a otoczenie zauważyło, że chłopak ma prawdziwy talent. Zaczął rywalizować na konkursach, jednak dopiero w wieku zaczął odnosić pierwsze sukcesy. W tym samym momencie brał udział w międzynarodowych zawodach, aż do 21 roku życia, kiedy nie kwalifikował się już wiekowo do kategorii młodzieżowej. Wtedy zwrócił uwagę na Olę.

– Szczerze mówiąc, miałem dość tańca przez jakiś czas i po prostu chciałem odpocząć. Rozstałem się z moją partnerką, ale wcześniej na konkursie widziałem, jak Ola tańczy i pomyślałem, że ​​jest absolutnie niesamowita, mimo że miała zaledwie 15 lat! Kiedy rozstałem się z moją partnerką, od razu pomyślałem o Oli — napisał na swojej oficjalne stronie jamesandola.com

2006 rokiem jeszcze większych osiągnięć

Taniec latynoski pozostał w sercu obu tancerzy, a umiejętności pozwoliły wziąć udział w kolejnych zawodach. Para po raz kolejny ociągnęła sukces i w maju 2006 roku zajęła drugie miejsce w turnieju Blackpool Professional Rising Stars Latin. Pół roku później zdobyli trzecie miejsce w British Championships for Professional Latin. Drzwi do kariery były już otwarte, a brytyjskie media zaczęły coraz bardziej interesować się parą. W tym samym roku Ola i James zostali zaproszeni do elitarnego grona tancerzy Strictly Come Dancing, gdzie zaczęli ze sobą rywalizować. Brytyjski odpowiednik Tańca z Gwiazdami jest nadawany na stacji BBC 1.

Oczywiście istnieje między nami konkurencja, ale oboje chcemy nawzajem robić wszystko, co w naszej mocy. Ale chcę wygrać! – napisała Ola Jordan na swojej stronie internetowej jamesandola.com.

Brytyjski Taniec z gwiazdami

Dla Oli duże sukcesy nie wystarczą. Każda możliwość dalszego rozwoju to dla tancerki propozycja nie do odrzucenia. Dlatego też z entuzjazmem przyjęła propozycję udziału w Strictly Come Dancing. W 2006 roku została zaproszona do grona profesjonalistów, którzy będą uczyć tańca brytyjskie twarze telewizji i mediów. W tym samym roku u jej boku stanął DJ Spoony — były prezenter BBC radio 1. Mimo że odpali już w trzecim tygodniu, to Ola zaczęła być regularnie zapraszana do programu telewizyjnego. W kolejnej edycji razem dotarła już do 9 tygodnia, podczas gdy James odpadł 5 tygodni wcześniej.

Swój udział powtórzyła aż 9 razy, a największy sukces osiągnęła w 2009 roku, kiedy wraz z angielskim dziennikarzem i sportowcem Chrisem Hollinsem zdobyła 1 miejsce. Niestety, tancerce nie udało się później powtórzyć swojego sukcesu, a do 2015 roku dotarła do 11 tygodnia, zajmując 5 miejsce. James Jordan pozostawał jej konkurencją, aż do 11 sezonu, który był emitowany w 2013 roku.

Ola Jordan u boku dziennikarzy i sportowców

Ola Jordan stanęła u boku największych gwiazd brytyjskiej telewizji, jednocześnie stając się główną gwiazdą mediów. Tańczyła między innymi z zawodnikiem rugby Kennym Loganem, prezenterem telewizyjnym Paulem Danielsem czy aktorem Sidem Owenem. Przez cały okres udziału w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami, media interesowały się jej życiem, co więcej informacja o poczynaniach Oli dotarła również do Polski i w 2012 roku również pojawiły się wzmianki na jej temat.

Rodzina gwiazdy, która mieszka w Polsce, nie miała możliwości oglądania swojej córki w telewizji. Starali się być na bieżąco, jednak bariera językowa i terytorialna nie pozwoliła im zrozumieć wielu rzeczy, które były przedstawiane w programie,

– Oglądają klipy z tańca w sobotnią noc na YouTube. Nie mówią po angielsku, więc nie mogą zrozumieć komentarzy sędziów, ale widzą, jak dobrze tańczyliśmy – napisała Ola na swojej stronie internetowej jamesandola.com.

Rodzice zobaczyli OIę Jordan w polskiej telewizji

Po wielu latach rodzice doczekali się debiutu córki w polskiej telewizji. Ola w 2018 roku została zaproszona do wzięcia udziału w polskiej edycji Tańca z Gwiazdami, nadawanej na kanale Polsat. Tym razem tancerka nie była już na parkiecie, a w składzie jury. W ósmej edycji programu (licząc, od kiedy został nadawany na antenie Polsatu) w jury zasiedli Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Ola Jordan, która zastąpiła Beatę Tyszkiewicz. Media przez długi czas nie zdradzały, kim będzie czwarty juror. Pojawienie się tancerki wzbudziło zaskoczenie wśród widzów, szczególnie dlatego, że wcześniej nie było o niej głośno w polskich mediach. Chociaż Ola Jordan z pewnością zasłużyła na miano jury, to niektórzy widzowie jej talent przesunęli na drugi plan, a ich zainteresowanie przykuł niecodzienny akcent tancerki. Co więcej, zaczęła być porównywana z Joanną Krupą.

Ola Jordan drugą Joanną Krupą?

Sława za granicą i nagie sesje zdjęciowe mogą szufladkowa gwiazdy polskiego pochodzenia. Pod ostrzałem znalazła się również Ola Jordan, którą porównywano do Joanny Krupy. Porównanie do modelki wynikło przede wszystkim dlatego, że Ola po wielu latach spędzonych za granicą ma specyficzny akcent. Co więcej, obie panie są blondynkami o podobnej urodzie, obie mają za sobą osiągnięcia, obie rozbierały się do sesji zdjęciowych i wreszcie obie zrobiły dużą karierę za granicą. Prawdą jest, że podobieństw jest wiele, dlatego media szybko podłapały temat i zapytały się tancerki, czy denerwują ją te porównania.

Ale ja jestem mała, to jak ja mogę ją przypominać, ona jest wysoka modelka, a ja jestem malutka […] ja uważam, że Joanna Krupa radzi sobie super w swojej karierze, to dlaczego mam być niezadowolona? – powiedziała Ola Jordan dla fakt24.pl

Jaką jurorką była Ola Jordan?

Ola świetnie sprawdziła się w roli jury. Do zawodników podchodziła z dobrym nastawieniem, często udzielała przydatnych porad, nie bała się również konstruktywnej krytyki. Jak się okazało, Ola Jordan nie rzuca słów na wiatr. Zapytana kiedyś o to, jaką będzie jurorką, odpowiedziała:

– Czasami mogę być słodka, a później zaskoczę, także ciężko powiedzieć, bo zależy, jak, kto będzie tańczył, ale chciałabym być taką, która pomaga parom i pomaga celebrytom, żeby lepiej tańczyli w następnym tygodniu […] nie chciałabym być za bardzo taka ostra, chciałabym bardziej pomagać, ale czasami może trzeba być ostrym dla niektórych, żeby naprawdę się w garść wzięli […] technika jest najważniejsza, choreografia, jak ktoś pokazuje ten taniec, no czasami możesz zrobić kroki, a możesz wcale dobrze nie tańczyć — powiedziała Ola Jordan dla portalu fakt24.pl.

Ola w jednym z odcinków udowodniła również, że jej talent i osiągnięcia nie są wymysłem, a efektem ciężkiej pracy. W ćwierćfinałowym odcinku do tańca wyzwała ją sama Iwona Pavlović. Obie panie wspólnie zatańczyły sambę.

Jak się okazuje, Ola przed wzięciem udziału w programie dobrze wiedziała, jak wygląda polska edycja. Zapytana o to, czy oglądała wcześniej rodzimy Taniec z Gwiazdami, odpowiedziała:

– Tak, oglądałam i nie często, bo tak naprawdę tutaj często mnie nie ma, a jak jestem, to może nie ma też w telewizji, ale oglądałam, także fajnie, że jest – powiedziała Ola Jordan dla fakt24.pl

Zdjęcia topless Oli Jordan wzbudziły wiele kontrowersji

Chociaż tancerka wiedzie udane i szczęśliwe życie, to w karierze na taką skalę nie obyłoby się bez kontrowersji. Społeczeństwo polskie szybko dotarło do informacji, że Ola przez kilka lat wydawała kalendarze, na których widnieją jej seksowne zdjęcia. Chociaż cieszą się one dużą popularnością na Wyspach Brytyjskich, to w Polsce mogą niepokoić opinię publiczną, która jest wyczulona na punkcie nagości. Ola Jordan już w 2012 roku wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, czego efektem był wydany kalendarz. Tancerka nie boi się pokazywać ciała i chętnie się rozbiera. Sesje to połączenie nagości, kobiecości i tańca. Dla fakt24.pl przyznała, że gdy była młodsza, pokazywała więcej swojego ciała, a teraz trochę tego żałuje.

Jak podaje portal rozrywka.dziennik.pl, Ola przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w takiej sesji przygotowywała się aż 8 lat. Kalendarz pozostawał jej marzeniem, jednak była nieśmiała i niepewna swojego ciała. Tancerce udało się przełamać wątpliwości i stworzyć wymarzony kalendarz. Brytyjczycy przyjęli ten pomysł, a kalendarze okazały się sukcesem. Tancerka swój pomysł powielała przez lata, aż w 2018 roku oświadczyła, że rezygnuje z tego typu publikacji. Na oficjalnej stronie małżeństwa w galerii można znaleźć zdjęcia z sesji zdjęciowych. Te najbardziej pikantne krążą po brytyjskich stronach internetowych.

Jak donosi dailymail.co.uk, tancerka zrezygnowała z gorących sesji, ponieważ uznała, że jej czas z pozowaniem do aparatu się skończył. Dokładnie chodzi o to, że gwiazda zapowiedziała, że trzeba mieć świadomość, kiedy należy przestać. Dodała również, że zostawia go młodszym gwiazdom. Ten sam portal zacytował gwiazdę, która tłumaczy swoje odejście od corocznej inicjatywy.

Żony panów rozczarowane kalendarzem Oli Jordan

– Przypuszczam, że czuję, że mam swój czas. Jest wielu ludzi z Love Island, którzy są młodymi dziewczynami, teraz mam 36 lat […] Miałam mnóstwo e-maili i tweetów od ludzi mówiących, że nie mogą uwierzyć, że już tego nie robię i od żon mówiących, że ich mężowie będą tak rozczarowani — co jest piękne, ale musisz wiedzieć, kiedy nadszedł czas, by zrobić pewne rzeczy.— powiedziała Ola Jordan dla MailOnline.

Jak się okazuje, mąż Oli bardzo popiera jej decyzje. Chociaż przez wszystkie lata, był dumny z osiągnięć żony, to podziela jej zdanie, że na pewne rzeczy po prostu przychodzi czas. Co ciekawe, na niektórych seksownych zdjęciach pozowali razem. Fani są bardzo zawiedzeni, często komentują newsy dotyczące zakończenia sesji zdjęciowych. Pod artykułem na thesun.com posypały się komentarze, fani nie mogli wyjść z podziwu, że 36-letnia gwiazda, twierdzi, że jest stara „Za stara? Ona wygląda absolutnie apetycznie”, „jej ciało jest naprawdę dobre”, „36 to nie starość słońce”.

Brytyjczycy kochają oglądać Olę Jordan

Jak wspominaliśmy, brytyjskie media śledzą parę Jordanów, a co więcej chętnie zapraszają ją do telewizji. Brytyjski Taniec z Gwiazdami to nie jedyny program, w którym para wzięła udział. W 2009 roku oboje wzięli udział w teleturnieju Total Wipeout, rok później na kanale BBC wystąpili w programie Bargain Hunt, co ciekawe ideą programu było zebranie pieniędzy na cele charytatywne. Para zawodników miała kupić na targach antyki i sprzedać je z zyskiem. Najpopularniejszym programem zaraz po Strictly Come Dancing, okazał się show Dancing on Wheels, w którym tancerka zasiadła w jury. Dancing on Wheels to program, w którym biorą udział niepełnosprawni uczący się sztuki tańca towarzyskiego i latynoskiego.

Jak mieszka Ola Jordan?

Brytyjskie media czynnie śledzą poczynania małżeństwa Jordanów. Pod ich lupę często trafia również ich Instagram, z którego starają się czerpać wnioski na temat ich życia. Ostatnio poruszyły temat ich domu. Na portalach społecznościowych Oli pod koniec maja 2017 roku mogliśmy zauważyć zdjęcie z kluczami od domu. 36-letnia gwiazda pochwaliła się nowym mieszkaniem, opisując, że jest podekscytowana. Brytyjskie media prześledziły późniejsze posty i opisały, w jakim stylu urządziła się para tancerzy. My również wzięliśmy pod wgląd zdjęcia i wysunęliśmy wniosek, że para lubi jasne i przytulne wnętrza. Dom wypełniają granitowe i białe kolory. Nas oczarowała elegancka łazienka, która utrzymana jest w szarościach, a całość zdobią ledowe światła.

Podsumowanie

Ola Jordan, mimo że jest Polką, to przejęła zagraniczne media. Wiele z nas na poważnie zaczęło się zastanawiać, kim jest Ola Jordan, dopiero po obejrzeniu ósmej edycji Tańca z Gwiazdami nadawanej na antenie Polsat. Ola z wykształcenia jest tancerką, a swoją przygodę rozpoczęła w wieku 12 lat. Za namową rodziców rozpoczęła naukę w szkole tańca, gdzie od początku odnosiła sukcesy. W 1999 roku zdobyła Mistrzostwo Polski oraz trafiła do Top 12 na Mistrzostwach Świata. Po tym rozstała się ze swoim tanecznym partnerem. W dobrym momencie odezwał się do niej James Jordan, który zdążył zauważyć tancerkę na zawodach. Okazało się, że para pasuje do siebie idealnie, oboje zdobywali sukcesy na arenie międzynarodowej.

W 2003 roku para wzięła ślub i wyprowadziła się do Hongkongu, gdzie zaczęli uczyć tańca latynoskiego. W 2006 roku wrócili do Anglii i dostali propozycję od Strictly Come Dancing, czyli brytyjskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Para rywalizowała ze sobą, jednak nie przeszkodziło to w ich miłości, wręcz przeciwnie. Oli Jordan w siódmej edycji programu udało się zająć 1 miejsce i zdobyć kryształową kulę.

W 2018 roku została zaproszona do polskiej edycji Tańca z Gwiazdami i zastąpiła Beatę Tyszkiewicz w jury. Chociaż świetnie się spisała i skradła serca widzów, to niektórzy ze względu na jej akcent, zaczęli porównywać ją z Joanną Krupą. Kontrowersje wzbudziły również kalendarze, które tancerka wydawała przez kilka lat i pozowała do nich topless lub w seksownej bieliźnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Kim jest Marta Morawiecka? Siostra premiera Morawieckiego to interesująca postać
  3. Pies był ślepy całe życie. Po operacji oczu po raz pierwszy zobaczył swoją rodzinę [WIDEO]
  4. Znaki zodiaku osób z najpiękniejszymi oczami. To właśnie w oczach tych 3 znaków tonie cały świat
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu