Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ojciec zasnął na środku ulicy, obok bawiła się jego 1,5 roczna córka. Miał w krwi 4 promile alkoholu
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 04.02.2020 21:18

Ojciec zasnął na środku ulicy, obok bawiła się jego 1,5 roczna córka. Miał w krwi 4 promile alkoholu

ojciec
Photo by thom masat on Unsplash

Ojciec popisał się szczególnym brakiem odpowiedzialności. Gdyby nie szybka reakcja świadków zdarzenia, mogło dojść do tragedii, kiedy malutka córeczka mężczyzny została pozostawiona samej sobie na bardzo ruchliwej ulicy. On w tym czasie był zupełnie nieprzytomny i odurzony alkoholem. Leżał na ulicy, dziecko biegało koło niego.

Rodzice powinni cenić zdrowie swoich dzieci ponad wszystko, niestety, nie zawsze tak jest. Bardzo często okazuje się, że rzeczy takie jak alkohol są traktowane jakby miały wyższy priorytet. Tak było właśnie w tym przypadku, kiedy to ojciec był tak pijany, że podczas spaceru ze swoją zaledwie 1,5-roczną córeczką zasnął na środku ulicy, pozostawiając dziecko na ulicy.

Ojciec leżał nieprzytomny

Do zdarzenia doszło w Będzinie w województwie śląskim.

Tylko dzięki prawidłowej reakcji świadka nie doszło wczoraj do tragedii. Śpiącego na ulicy 40-letniego mieszkańca Będzina oraz biegającą w pobliżu niego 1,5 roczną córkę, zauważyła spacerująca kobieta — poinformowała tamtejsza policja.

Na całe szczęście kobieta zareagowała, natychmiast zgłaszając sytuację służbom. Próbowała najpierw dobudzić ojca dziecka, ale było to zupełnie niemożliwe, w dodatku czuć było od niego silnie alkohol. Mogłoby dojść do tragedii. Na całe szczęście dalszemu rozwojowi niebezpiecznej sytuacji udało się zapobiec.

Dziewczynce nic się nie stało

Na całe szczęście, policja zareagowała odpowiednio szybko.

Nieodpowiedzialny tatuś z 4 promilami alkoholu w organizmie trafił do izby wytrzeźwień, a dziewczynka pod opiekę mamy — poinformowała będzińska policja.

Mama dziecka powiedziała, że kiedy mężczyzna zabierał ich dziecko na niedzielny spacer, był zupełnie trzeźwy. Najprawdopodobniej wyjście z domu potraktował jako wymówkę do spożycia alkoholu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczynka

Policja szybko zareagowała.

ojciec

Mężczyzna był zupełnie nieprzytomny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora?
  3. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  4. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  5. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok

źródła: msn.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego