Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogromny skandal z Grzegorzem Markowskim. Wydało się, z kim ma nieślubnego syna
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.10.2023 16:18

Ogromny skandal z Grzegorzem Markowskim. Wydało się, z kim ma nieślubnego syna

Grzegorz Markowski
Wyszło na jaw, z kim Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Już jakiś czas temu wyszło na jaw, iż Grzegorz Markowski, legendarny wokalista zespołu “Perfect”, po raz pierwszy został tatą w bardzo młodym wieku. Ta wiadomość wywołała prawdziwą sensację, mało kto wiedział, że Patrycja Markowska ma przyrodniego brata. Teraz wydało się, z kim Grzegorz Markowski doczekał się swojego pierworodnego.

Grzegorz Markowski po raz pierwszy został ojcem w wieku 15 lat

Grzegorz Markowski w 1973 roku wziął ślub z Krystyną, z którą jest do dziś. 6 lat później na świat przyszła ich córka, Patrycja Markowska, która podobnie jak ojciec, robi karierę w świecie muzycznym. Przez długi czas jednak nikt nie wiedział, że nie jest ona pierwszym dzieckiem wokalisty zespołu “Perfect”. Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Ta wiadomość dla niejednego fana mogła okazać się szokująca!

Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal (…) Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? – zdradził Grzegorz Markowski w wywiadzie z “Twoim Imperium”.

Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Zdradził nieco dokładniejsze kulisy przeszłości

Co córka Grzegorza Markowskiego sądzi o swoim przyrodnim bracie?

Informacja o wczesnym ojcostwie Grzegorza Markowskiego okazała się wielkim zaskoczeniem dla wszystkich fanów zespołu “Perfect”. Gdy nagłośniono ten fakt, mediom udało się dotrzeć do syna artysty, Piotra. Jak wówczas doniósł “Fakt”, mężczyzna, poza sporadycznymi telefonami, nie utrzymuje z ojcem kontaktu. Wiadomo o nim, że ma 52 lata i jest dyrektorem w dużej agencji ubezpieczeniowej. Prywatne natomiast jest ojcem dwóch córek.

“Fakt” postanowił spytać Patrycję Markowską, co ta sądzi o swoim przyrodnim bracie. Okazało się jednak, że artystka nie zna go na tyle, by móc wyrazić swoją opinię:

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam.

Projekt bez nazwy - 2023-10-14T161257.024.png
Wyszło na jaw, z kim Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Fot. KAPiF

Z kim Grzegorz Markowski doczekał się syna?

Echa wczesnego ojcostwa Grzegorza Markowskiego nie milkną, mimo upływu kilka lat od nagłośnienia tej sprawy. Wiadomość, iż 15-letni wokalista doczekał się dziecka, rozgrzała media do czerwoności. Na temat jego związku wiadomo, że jego ówczesna partnerka była od niego o rok starsza, natomiast ich znajomość trwała zaledwie kilka tygodni. Niedługo potem okazało się, że dziewczyna zaszła w ciążę.

Kim jest tajemnicza partnerka Grzegorza Markowskiego z dawnych lat? Na łamach “Twojego Imperium” poinformowano, że jest to sąsiadka wokalisty z Józefowa, gdzie wychowywał się  w młodości. Kobieta trzyma się z daleka od mediów, a o ojcu syna podobno nie ma nic dobrego do powiedzenia.

Projekt bez nazwy - 2023-10-14T161243.716.png
Wyszło na jaw, z kim Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Fot. KAPiF

źródło: se.pl