Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Od kwot zarabianych przez Sławomira można dostać zawrotów głowy. Będzie śpiewał coraz rzadziej?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.08.2022 17:00

Od kwot zarabianych przez Sławomira można dostać zawrotów głowy. Będzie śpiewał coraz rzadziej?

Sławomir
fot. Komaares, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Zarobki gwiazd to temat, który od zawsze interesuje większość fanów i mediów w naszym kraju. Teraz pewien tabloid wziął na tapet wynagrodzenie jednego z najpopularniejszych muzyków disco polo. Ile zarabia Sławomir?

Pieniądze, jakimi dysponują znane osoby z show-biznesu, mogą mocno zaskoczyć niejednego fana. Jakiś czas temu niesamowicie głośno było o emeryturach polskich gwiazd, które narzekały na to, że ciężko jest im się za nie utrzymać. Tym razem skupimy się na zarobkach, jakie w ciągu roku może osiągnąć jedna z czołowych gwiazd TVP.

Sławomir jest obecnie u szczytu swojej popularności. Razem z żoną Kajrą nie tylko zajmuje się muzyką i koncertowaniem, ale też coraz częściej możemy zobaczyć go na ekranach telewizorów. Ile łącznie zarabia gwiazdor?

Czym oprócz muzyki zajmuje się Sławomir?

Gwiazdor disco polo coraz rzadziej pojawia się na scenie i wypuszcza nowe przeboje. Mimo to nie można mówić o żadnej przerwie czy upadku w karierze popularnego muzyka. Sławomir spełnia się obecnie również aktorsko i cały czas występuje w kultowym serialu TVP „Na dobre i na złe”. Jednocześnie prowadzi również program śniadaniowy w telewizji ZOOM TV i angażuje się w kampanie reklamowe.

Piosenkarz wziął udział w akcji promocyjnej pewnego sklepu. Co ciekawe, wokalista nie tylko występuje w reklamie firmy, ale też udało mu się stworzyć we współpracy z nią autorską linię produktów, w której znalazły się takie przedmioty, jak koszulka, zdjęcie z autografem czy nakładka na pasy samochodowe.

Warto również pamiętać o tym, że Sławomir wraz ze swoją ukochaną Kajrą wielokrotnie pojawia się w telewizji i bierze udział w licznych programach rozrywkowych. Na jego koncie są już takie produkcje, jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Taniec z Gwiazdami”. Teraz Jacek Kurski zapowiedział, że małżeństwo poprowadzi wspólnie nowy program Telewizji Polskiej – „Tak to leciało!”

-To ożywienie hitu już znanego Polakom, ale ożywienie przez duet, który jest po prostu zjawiskowy i rewelacyjny w tym, co robi, czyli Kajrę i Sławomira. Doskonała muzyka specjalnie dedykowanego bandu, nowe wizualizacje i wielkie emocje — to nas wszystkich czeka — powiedział prezes TVP Jacek Kurski.

Ile rocznie może zarobić Sławomir? Kwota naprawdę zaskakuje

Wszystkie te aktywności przekładają się na zarobki, jakimi może pochwalić się gwiazdor disco polo. W ciągu roku Sławomir jest w stanie zarobić podobno nawet 700 tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że z samych programów rozrywkowych, kampanii reklamowych oraz gry aktorskiej małżeństwo jest w stanie wyciągnąć więcej niż z samych koncertów.

Wynika to również z faktu, że na zespół muzyka składa się aż 15 osób i każda z nich musi zostać odpowiednio opłacona. W związku z tym, aby wypłata z koncertów wyrównała się z tą otrzymaną z innych źródeł, piosenkarz musiałby zagrać około 30 występów.

Jak sprawę swoich zarobków komentuje sam zainteresowany? Sławomir wyznał, że sprawa wcale nie wygląda tak kolorowo, bo wszystkie zarobione pieniądze finalnie i tak trafiają do kieszeni jego żony.

– Jeśli chodzi o zarobki, to nie jestem w stanie nawet zbliżyć się do Zenka, bo u nas dzielą się one na 15 osób. Zarabiam dobrze, ale i tak wszystkie pieniądze zabiera mi żona Kajra. Dla mnie zostaje popularność i radość moich fanów — powiedział ze śmiechem muzyk.

Zobacz zdjęcia:

Sławomir Kajra

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sławomir i Kajra mają „kłopoty w raju”? Od plotek o kryzysie w ich małżeństwie aż huczy, w końcu zabrali głos
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Źródło: Super Express

Tagi: Sławomir