Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zastanawiałaś się, czego ON oczekuje od ciebie w związku? Mamy listę
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 14.08.2018 17:45

Zastanawiałaś się, czego ON oczekuje od ciebie w związku? Mamy listę

Oczekiwania partnera
Fot. unsplash.com @dani_vivanco

Oczekiwania partnera wcale nie muszą być mocno wyszukane. Warto wiedzieć, czego najczęściej spodziewają się faceci po związku, w który zdecydowali się zaangażować.

Każdy z nas jest inny i ma inne spojrzenie na wiele spraw. Pewne rzeczy nas jednak łączą.

Oczekiwania partnera w związku?

  1. Faceci uwielbiają być podziwiani. Częste komplementy to z pewnością jedna z rzeczy, której oczekują, będąc w związku.
  2. Jego partnerka musi być dla niego wyzwaniem. Mężczyźni wbrew pozorom wcale nie są aż tak leniwi. Rozpieszczanie kobiety sprawia im dziką przyjemność, ta jednak musi od nich tego wymagać. Faceci uwielbiają kobiety, które mają wysokie poczucie własnej wartości.
  3. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest sympatia do jego rodziny i znajomych. Jeżeli darzymy bliskich partnera szacunkiem, możemy liczyć na to, że on odwzajemni się tym samym w przypadku naszych znajomych.
  4. Przestrzeń osobista. Każdy zdrowy człowiek potrzebuje czasu na realizację swoich pasji czy spotkanie z przyjaciółmi. Warto dać ją również naszemu facetowi. Zamykanie się na świat i przyklejenie do partnera może skutkować tym, że szybko się sobą znudzicie i nie będziecie mieć o czym rozmawiać. Tego przecież nie chcemy.
  5. Nigdy nie lubi, jak się go za bardzo zmienia. To samo się tyczy facetów. Owszem, mogą nad sobą pracować, jednak zmiana o 180 stopni to nie jest coś, co osiągnąć jest nadzwyczaj łatwo. Warto o tym pamiętać.
  6. Szacunek do wyznawanych przez niego poglądów. To sprawa kluczowa. Mężczyzna musi czuć, że jego partnerka akceptuje jego podejście do świata i nie drwi z jego opinii.

Oczekiwania partnera względem związku nie są górnolotne. Są one po prostu ludzkie. Przynajmniej my tak uważamy. Każdy, niezależnie czy kobieta, czy mężczyzna, lubi być rozumiany, doceniany i kochany przez drugą osobę 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chiny banują Kubusia Puchatka. Chodzi o podobieństwo do prezydenta
  2. Twój znak zodiaku mówi o tobie wszystko! Wiemy, od czego jesteś najbardziej uzależniony
  3. Wyłudzanie danych osobowych. Jak się przed tym chronić? Sprawdź!

źródło: damsko.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?