Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ochroniarz podczas obchodu wszedł do gabinetu ginekologicznego. Nie wiedział, że jest nagrywany, zrobił rzecz, której będzie wstydził się do końca
Karina Sulich
Karina Sulich 07.09.2020 16:50

Ochroniarz podczas obchodu wszedł do gabinetu ginekologicznego. Nie wiedział, że jest nagrywany, zrobił rzecz, której będzie wstydził się do końca

ochroniarz
Fot. Screenshot Rumpelek Rumpelek, YouTube
ZOBACZ TEŻ:
ZOBACZ WIDEO:
Ochroniarz na własnej skórze chce sprawdzić, jak to jest być pacjentką. Nagranie w mig obiegło internet.
Ochroniarz, który podczas obchodu wszedł do gabinetu ginekologicznego, nie sądził, że zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Kiedy mężczyzna wszedł do pokoju, szybko zrobił jedną rzecz, której może się wstydzić nawet do końca życia, tym bardziej że uwieczniła to ukryta kamera. Wideo natychmiast obiegło internet.
Nagranie przestawiające mężczyznę, który wszedł do gabinetu ginekologicznego, zobaczyło już ponad 100 tysięcy internautów, i trudno się dziwić. Jak się okazuje, ochroniarz na własnej skórze postanowił sprawdzić jedną rzecz.
Ochroniarz przyłapany w gabinecie ginekologicznym
Ochroniarz, będąc w pracy, wybrał się na obchód. Jak się okazało, kiedy zaszedł do gabinetu ginekologicznego, postanowił sprawdzić coś więcej, niż tylko to, czy w pokoju nic złego się nie dzieje. Nie wiedział, że jest nagrywany.
Ten ochroniarz zdecydowanie należy do bardzo ciekawskich osób. Co takiego zrobił mężczyzna w gabinecie? Pracownik placówki postanowił sprawdzić, jak to jest być pacjentką i zasiadł w fotelu ginekologicznym, choć nie udało mu się to od razu. Trzeba przyznać, że przybierał on naprawdę alpejskie kombinacje, zanim udało mu się usiąść w odpowiedniej pozycji. Nasuwa się jednak kolejne pytanie, co w gabinecie robiła kamera?

źródło: wiemy.to

Choć gdyby nie ukryta kamera w gabinecie ginekologicznym, ochroniarz i jego wyczyn nie mógłby cieszyć oczu internautów, trudno nie rozmyślać, co w pokoju robił monitoring. Czy był on uruchamiany dopiero po zakończeniu pracy? Miejmy nadzieję, choć niestety nie byłby to pierwszy raz, kiedy ktoś łamie prawo i z ukrycia nagrywa pacjentki.

Ukryta kamera w gabinecie ginekologicznym

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania