Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowy partner Dody nie szczędzi komplementów ukochanej
Michał Fitz
Michał Fitz 28.11.2022 11:44

Nowy partner Dody nie szczędzi komplementów ukochanej

Doda
fot. KAPIF 2022/K1029716

Doda zebrała bardzo poważną krytykę za to, że pod koniec swojego programu wyjawiła, że ma partnera, ale nie wybrała go spośród uczestników show. Póki co wszystko wskazuje jednak na to, że dokonała dobrego wyboru. Ukochany jest w nią kompletnie zapatrzony.

Widać to po licznych materiałach, które wokalistka publikuje z ich wspólnych wakacji w Wietnamie. Na jednym z nagrań Dariusz Pachut decyduje się na szczere wyznanie.

Jak żyją Doda i jej nowy partner?

Śmiało można stwierdzić, że obydwoje są zachwyceni wycieczką do Azji. Podobają im się nie tylko tamtejsze uroki przyrody oraz klimat, ale także ludzie i lokalna kuchnia. Dariusz najbardziej jest jednak zachwycony innym elementem wyjazdu — swoją ukochaną.

Wyjawił to właśnie w ramach jednego z filmików, które nagrywała Doda. Mężczyzna retorycznie pyta się na nim odbiorców, jak ma nie być szczęśliwym. W końcu dookoła ma zapierające dech w piersiach widoki, je niezwykle smaczne jedzenie, a przed nim siedzi wyjątkowo piękna kobieta.

Jak można było przypuszczać, szczególnie ostatnia część wypowiedzi zachwyciła Dodę. Można się spodziewać, że również jej fani, którzy w pierwszej chwili nie byli do Pachuta przekonani, teraz inaczej na niego patrzą.

Doda na wakacjach

Warto zaznaczyć, że dla Dody obecnie trwający wyjazd jest wyjątkowy nie tylko ze względu na obecność nowego partnera. Jak sama poinformowała w mediach społecznościowych, jest on efektem współpracy z biurem podróży Rainbow, które o wszystko zadbało. Dzięki temu Doda, która przecież lubi sama za każdy szczegół odpowiadać, tym razem wyjątkowo niczego nie musiała dopilnować.

– Cała organizacja wyjazdu była po stronie biura: przeloty, transfery, hotele, a na miejscu jest rezydent, który rozwiązuje każdy mój problem — napisała na Instagramie piosenkarka.

Dzięki takiej organizacji Doda ma czystą głowę i może skupić się tylko na wypoczynku. Ten bez wątpienia jest jej potrzebny, bo za nią ciężki okres, w trakcie którego praca nad programem przeplatała się z nagrywaniem nowej płyty.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ????ARIA (@dodaqueen)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”
Tagi: doda